Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » J-hope (a bts-nevű bandából)...

J-hope (a bts-nevű bandából) miért hasonlít a feje egy lóra?

Figyelt kérdés
tudom nagyon fura előre is bocsi a fanoktol csak nagyon érdekel..:D előre tényleg sorry

2019. márc. 28. 23:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

te nagyon beteg vagy... EGYÁLTALÁN nem olyan a feje mint egy lónak, szerintem ő az egyik legszebb tagja a BTS-nek. neki van “tökéletes orra” a tagok közül, a testvére is nagyon szép. maximum régi képeken láthatod annak vagy még csak kezdő vagy, ha ilyeneket látsz bele.

nézz meg mai képeket róla pinteresten (2018-2019-eseket), itt a “legszebb”, de minden erában nagyon jól néz ki.


es ilyen emberek alkotják az ARMY-t, kegyelmezz nekem jezsu...

2019. márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Pont ugyan azért amiért Rubint Réka.
2019. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

GENETIKA?!


Vagy anyu és apu imádkoztak a fentiekhez, hogy áldja meg őket egy lófejű gyerekkel...


Amúgy te is megéred a pénzedet, hogy sztárokról az állatok kategóriában kérdezel.... Idióta...

2019. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tutkó nem kezelték lóhormonokkal, ha erre gondolsz:) Egyszerűen ilyen a genetikája, hogy ezt örökölte. Mert pl tudod, ilyen változások pl azé vannak, mert ahogy pl az emberek is alkalmazkodtak a környezethez. Meg még pl nemtom, lehet, hogy alapból más volt az emberek genetikája, tehát attól is különbözik már csak, hogy ő egy másik ember. De amúgy még tudhat pl a környezethez, mesterséghez is igazodni. Tehát még pl evolucios oka is lehet én arra gondolok. Pl mondok példákat, pl afrikában sötétebb az emberek bőre, vagy pl vannak, akiknek vastagabb a szája, szélesebb az orra, stb. Meg még pl van egy család, ahol már évszázadok óta is talán hegedüléssel foglalkozik mindenki, és ezért így egy idő után el kezdtek úgy születni a gyerekek, hogy a mutató meg a középső ujjuk össze van nőve.
2019. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
*Vagy pl volt az a madár is, a sziget két különböző végén egyiknek hosszabb csőre alakult ki, a másiknak meg rövidebb. Pl talán a sziget egyik felén volt valami olyan gyümölcs vagy kukac , vagy valami is, amit az egyik evett, a másik nem; és a táplálékukhoz igazodott, hogy milyenre változott a csőrük formája . (Jó nagy sziget, és nem tudom, hol van; csak ugyanabból a fajból, ez látszott, hogy ugyanaz, kétféle madarat is filmeztek , és akkor tényleg csak a csőrük tért el. Egyiknek asszem hosszabb, hegyesebb volt, másiknak meg rövidebb és tompább.
2019. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

*Vagy pl nemtom, lehet, hogy nála alakult ki az egész családjában elsőnek/elsőként ez a fejméret;

még anno biológiatanárom mondott ilyet a szemszínnél is, hogy valamelyik mutáció, talán a zöld. Amúgy szerintem sok képen nem vészes a feje, de lehet róla nagyon előnytelen fotót is csinálni:) De amúgy mindenkiről lehet; de ha mondjuk róla pl adott esetben valaki azt mondaná, hogy főleg (de nem így van, de ha valaki azt mondaná) , akkor nemtom mit akartam írni. Késő van már, azaz túl korán:) Amúgy egy képet láttam, a starity-s profilján, ahol tényleg eléggé pacis, a többin nagyon jól néz ki:)

2019. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
*meg egyébként a lovakat is szeretjük ugye?:)
2019. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*de szal lehet rossz szögből fotózni talán bárkit:S
2019. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*lehet,hogy a fekete szem is mutáció, nemtom. De mindegy is ez most; az összes szemszín szép:)
2019. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Azt még nem szabták át a plasztikai sebészei.
2019. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!