Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A büdös emberek miért érzik...

A büdös emberek miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy másokkal szagoltassák magukat?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor valaki nyári melegben megizzad, hanem azokra a brutálisan tapló igénytelen alakokra, akik napokig, hetekig nem fürdenek, nem ápolják magukat, majd van képük közösségbe menni. Persze ezután megsértődni is, ha valaki szólni mer nekik.

2019. márc. 29. 10:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
ezt én sem értem
2019. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb az, amikor komplett családok szállnak fel így a buszra, hogy a trágyadomb szaga kellemes kölni az övékéhez képest.
2019. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Mert önkritikátlan primitív aljanép és ennyi minimális igénye nincs saját magára.
2019. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez így van sajnos, az egójuk az aztán hatalmas...
2019. márc. 29. 10:59
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
A büdösség relatív. A "Krasznaja Moszkva" büdös?
2019. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem, ez a büdösség már nem relatív. Mikor mellém ül a fiatal srác alig pár foggal, az is elfeketedve, és komplett nyilvános budiszag (!) árad a szájából, na az már nem relatív... Vagy valóban, mikor komplett család száll fel orrfacsaró bűzzel, na az sem relatív.
2019. márc. 29. 11:03
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Téged diszkriminált már valaki az életed során?
2019. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Diszkriminálni származási, vallási, nemi, szexuális orientáció alapján szoktak, nem pedig úgy, hogy ha valaki közösségbe jár, akkor legyen már hajlandó fürdeni és fogat mosni... Ha büdös vagyok, akkor el fognak kerülni, ennyi. Áruld már el, mi olyan nehéz ebben?


Képzeld, ha ilyen lennék, egy mocsok szavam nem lenne, ha elkerülnének vagy szólnának az emberek. Mondjuk, van is annyi önkritikám, hogy ne erőltessem másokra a bűzömet.

2019. márc. 29. 11:21
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem saját magukon nem érzik, vagy sokkal enyhébbnek érzékelik, mert hozzászokott az orruk.

Vagy egyszerűen csak tesznek magasról az egészre: a fürdésre is, meg más emberekre is, meg minden.

Esetleg az is lehet, hogy valóban nincs pénzük tisztálkodni, tiszta ruhát venni.

2019. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akiket én ismerek, azok többségének nem anyagi gondjai vannak, egyszerűen sz@rik rá. :/ Ez a srác a buszról pl. szomszéd, és állandóan azon sír, hogy nem jut neki nő, a magához hasonló nő azonban nem kell neki, attól ő is undorodik. Változtatni azonban nem akar semmin.
2019. márc. 29. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!