Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a húszas évei közepéig...

Aki a húszas évei közepéig lusta ember, annál nem nagyon van esély, hogy később szorgalmas lesz. Vagy igen?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nincs. Az màr olyan marad.
2019. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a lustaság? Írj példát is.
2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában rossz irányba változik az ilyen ember. Csak még jobban elhagyja magát, egyre igénytelenebb lesz, ahogy öregszik.
2019. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akár házimunka végzés, akár önfejlesztés jobb munkahelyért. Tv helyett valami kreatívabb hobbi, otthon ülés helyett több elmászkálás. Pozitívabb munkamorál egy munkahelyen, teljen már le a munkanap hozzáállás helyett.
2019. márc. 29. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy ki miért lusta.


Engem lustának mondtak, az is voltam, de mellette sokkal inkább voltam motiválatlan, céltalan. Mióta dolgozom sokkal inkább megtaláltam, mi az amit szeretek csinálni és szorgalmasabban csinálom. Nem én vagyok a munka hőse de kitartó és szorgalmas vagyok.


Vagy régen otthon ülős voltam, most is sokat ülök, de ha tehetem eljárok heti rendszerességgel kirándulni, túrázni, teljesítmény túrázni, nem ülök hétvégén a gép előtt mint régen mindig.


De összességében azért nem vett 100% fordulatot az életem, csak normális dolgozó ember lettem aktívan használt szabadidővel.

2019. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lustaság pusztán hozzáállás, nem több. Akármikor meg lehet változtatni.
2019. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!