Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elviselni, ha...

Miért nem tudom elviselni, ha valaki tiszteletlenül beszél velem?

Figyelt kérdés
Én alapjában véve mindig megadom a tiszteletet, de ha nekem nem adják meg,és bunkó módon viselkednek, ne csodálkozzanak, ha én is hasonlóan kedves vagyok hozzájuk.

2019. márc. 30. 12:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne viseld el. Ez is egy opció, meg az is ha belefolysz. Már akkor is belefolytál ha ezen pörögsz...
2019. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan sok ember furán van a mai világban "bekábelezve". Azt gondolják, hogy akik normálisan közelednek a másik felé, azon át lehet/kell gázolni. Éppen ezért egyfajta köztes módon érdemes megközelíteni az embereket: érződjön hogy határozott az illető, de a jó szándék is meglegyen benne érezhetően. Kb. 60:40 arányban.
2019. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést... Szocializáltság, igazságérzet, érzékenység, lelkiismeretesség, naivitás, önbizalomhiány.

Rengeteg tapló ember van. Nem mindig lehet, de próbáld meg elereszteni a füled mellett amennyit csak lehet, mert igaz a mondás, hogy velük nem lehet vitába szállni, mert legyőznek a rutinjukkal. Szóval a végeredmény csak annyi, hogy te leszel ideges, ő meg két perc múlva elfelejti az egészet.

Az hogy ő ilyen, az az ő baja, inkább hagyd faképnél, ha teheted, vagy ne reagálj rá, azzal jobban felbosszantod :)

2019. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vertem már meg ezért ezt azt. Utána visszavettek.
2019. márc. 31. 00:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te is egy buta proli vagy ha ezért képes vagy verekedni.
2019. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyesmiért nem kell verekedni, kár lesüllyedni az ő szintjükre. Viszont valahol én is azt kapsz amit adsz módszerrel élek. Ha valaki ok nélkül, vagy semmiség miatt bunkóik velem, akkor ne várja tőlem, hogy a talpát fogom nyalni. Ennyi önértékelés azért kell.

Veszekedni, verekedni, stb meg azért is kár velük, mert túl buták ahhoz hogy megértsék amiről beszélsz.

2019. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég sokáig próbáltam mindenkivel kedvesen bánni, azzal is aki egy .50-es érdemelt volna a gyomrába... újabban én is hajlamos vagyok tükröt mutatni mindenkinek, azóta én vagyok a bunkó...
2019. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 TISZTELETTEL BESZÉLJ VELEM, NE BÁNTSÁL! NAGYON IS JÓL TESZEM, HA MEG VÉDEM MAGAM!
2019. ápr. 4. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Rendben de ezt kegyetlen leereszkedő és intelligens módon kell kezelni nem megverni, hidd el, hogy jobban fáj neki, ha így alázod meg, nem is beszélve a testi sértés jogi következményeiről.
2019. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Miért kéne elviselned?
2019. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!