Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzelmi zavar? Jó és rossz?

Érzelmi zavar? Jó és rossz?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy alapból is egy érdekes személyiségem van! De ezt inkább nem részletezem :D


- nem tartom magam szentnek sőt..! Kb olyan a lelkem, mint egy tó, ha belenézel a tükörképed látod, de ha megérinted hullámzik!

- nem mondom, hogy szadista viselkedésem van(enyhe), de néha vannak ingadozásaim!

Olyan a lelkem, hogy nem képes több érintést elviselni.

Leírom, hogy kedves vagyok, jól viselkedek, segítek, de mégis...egy rossz érintés(szó) és belefulladok a saját gyengeségembe.

Más szóval, ha kihasználnak szétesek!


Azt nem mondanám, hogy nem vagyok társaság kedvelő, vannak közeli ismerőseim, akikkel jóban vagyok.

Néha, sőt mostanában gyakran elhívnak találkára! Van, hogy elmegyek, igazából kedvemtől függ!


Döntéseket is nagyon nehezen hozok, sokat tétovázok, semmibe nézek, gyakran agyalok valamin, de nem tudom, hogy min!


Tapasztalom néha, de nagyon ritkán..., hogy elhagynak az érzéseim, vagyis inkább a jó és a rossz marad meg!

A jót és a rosszat tudom megkülönböztetni.

-együttérzés, boldog, szomorú, bűntudat...főleg az utóbbit nagyon ritkán tapasztalom.

Kiskoromóta rettegek a sötétben, utálom a pókokat..., de nehéz az utóbbi érzéssel előjön ez! — érzelemmentesen sétálok a sötétben, kezemet nyújtom a pók felé, hogy felmásszon a kezemre!


Mi lehet ez a furcsa érzés/érzések?

Esetleg van köztetek olyan aki érezte már ezeket az érzéseket?


Ezer bocsi, hogy zavaros és hosszú lett! Próbáltam a lényeget leírni. Ha esetleg van kérdés, szívesen válaszolok :)



2019. márc. 31. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A pszichopata jutott eszembe, ahogyan olvastam az írásod: [link]
2019. márc. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs neked semmi bajod,csak feltűnési viszketettségben szenvedsz.
2019. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm értem :)
2019. márc. 31. 09:13
 4/4 anonim válasza:

Nappal és éjjel. Cukor és só. Élő és holt. Tisztátalan és tiszta! Ismerős kérdező?

Nehéz ügy, szerintem csak simán, sérült a lelked és nem több. Meditálj nyugtató zenére.

Fedezd fel, azt ami igazán érdekel, ha csalódásér van még remény újat keresni.

2019. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!