Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak kedvességből ír vissza?

Csak kedvességből ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nemrég ismertem meg ismerőseim által egy közös programon. Látásból eddig is ismertem, mert egy cégnél dolgozunk, csak nem ugyanazon a részen.

Bejelöltem fb-n. Először nem írtunk semmit egymásnak. Aztán én ráírtam. Volt, hogy több órát is beszélgettünk. Szinte mindenről tudunk beszélni, hülyülni. Viszont mindig én kezdeményezem a beszélgetést. Nem tudom eldönteni, hogy szimpatikus vagyok-e neki vagy csak kedvességből ír vissza. Mondjuk én nem szoktam olyannal társalogni, aki untat vagy nem szimpi. Élőben is szoktunk beszélni, csak akkor nem nagyon van idő többet beszélni, de ott sem tudom eldönteni, hogy csak kedves-e.



2019. márc. 31. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű.

Én is pont így jártam egy férfi kollégámmal. Mintha alakult volna valami, de mondjuk elég gázos természetem és személyiségem van, úgyhogy mostanra már az a meggyőződésem, hogy inkább csak kihátrálni szeretne az ismeretségből és feladni. Ezt pedig onnan veszem, hogy pl közös programot nem tervez, kibújik alóla és mindig van valami meggyőző kifogása, akárhányszor felvetem az ötletet. Ő magától sose ajánlkozik.

Szóval ha ki akarod deríteni, tényleg bírja-e az arcod, vagy csak azért ír vissza, mert nem akar bunkó lenni: hívd el valahova. Ne randira, csak úgy egy laza baráti találkozóra (a randitól könnyen megijedhet még akkor is, ha amúgy tetszenél neki). Szögezd is le, nyugtasd meg, hogy nem randi, hanem csak úgy egy kis lazulás munka után, vagy bármi. Ha belemegy, netán még örül is neki, nyert ügyed van. Ha nem, hát... legalább megspórolsz magadnak egy csalódást. Szemtől-szemben történjen a meghívás, hogy lásd a reakcióit!

2019. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, hogy gázos. Mindent ki lehet magyarázni. :D

Amúgy nekem is olyan kicsit "gázos" személyiségem van. Bár a lány sem az az ismerkedő fajta. Azt már mondta, hogy szívesen eljönne velünk iszogatni. Vélem meg a közös ismerősökkel. Tervben is van. Csak nem nagyon van időnk rá. Randizgatast azt nem is szeretem. Főleg, ha még nem is ismerem a személyt.

2019. márc. 31. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagy, de kb kétmillió okot hallgatok el, szóval hagyjuk is. :D


Viszont szerintem, ha akar is veletek menni (bár a társaság, meg a face-to-face az két teljesen külön dolog), akkor nincs nagy gond. Azt meg jobb, ha most tanulod meg: ideje mindenkinek arra van, amire akarja, hogy legyen. :) Ez nem csak szöveg, ez tényleg így működik. Minden attól függ, mit raksz a prioritás listád élére. Nyilván csomó dolog befolyásolja, de azért vannak olyan dolgok, amiket el lehet napolni egy ritkább esemény kedvéért.

Az meg külön jó pont, ha addig nem is akarsz randit, míg nem ismered - mindenkinek így kéne gondolkodnia.

2019. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha órákíg beszélgettek és nem raz le közben semmivel,hogy most le kell szaladnom a boltba vagy sétálni megyek (én ezt teszem😕),akkor bizonyára van esélyed!

Én tuti nem beszélgetnék órákíg,olyannal,aki nem szimpi.

n

2019. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!