Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos, hogy bunkó vagyok a...

Jogos, hogy bunkó vagyok a csajjal?

Figyelt kérdés

Hetek óta a nyakamban liheg egy lány, írogat, és mindig a közelemben sertepertél. Egyszerűen nem hajlandó leszállni rólam, folyamatosan flörtölni próbal velem, néhány napja pedig elkezdte a barátnőmnek(!) nevezni magát.

Egy rakás apró információt kiderített rólam a tudtom nélkül, és ezt még büszkén hangoztatja is nekem, amitől őszintén szólva a hideg is kiráz, szerintem ez amit csinál, már benne van a zaklatás kategóriában.

Már mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, de mintha a falnak beszélnék. Először megpróbáltam kedvesen visszautasítani, de kezdett elegem lenni belőle, és mostanra már eljutottam arra a pontra, hogy a puszta látványától is majdnem dührohamot kapok, szóval az utóbbi időben elég durván sértegetni kezdtem, hátha az hatásos lesz. Még mindig nem hagyott alább a rajongása, de majd csak lekopik rólam, ha továbbra is bunkó leszek vele, ugye?


2019. ápr. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről nekem a "You get me" film jut eszembe. Amúgy nekem is volt hasonlóval dolgom csak srácban. Minden a jeleket látta pl.: hogy piszkálom a hajamat és elejtek tárgyakat és ezt én azért csinálom, mert ő tetszik nekem.

Amúgy egészségügyben dolgozom és a munkatársam volt és mint kiderült voltak pszichés problémái és nem én vagyok az első eset. Szóltam felettesemnek aki szintén nő, elkönyveltük zaklatásnak és kirúgta az igazgató (egyébként a munkáját se csinálta jól, de azt hitte ő a legjobb). Ezt követően ördögnek hívott aki angyalnak tette magát és közölte, hogy ki fog engem rúgatni. Többet nem láttam, de egy ideig féltem hazamenni.

2019. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy én is kiabáltam vele, de nem vette a lapot, "próbatételnek" gondolta. Tiltsd le, nem tudom honnan ismered, de ne járj arra a helyre, csak úgy tudod levakarni magadról.
2019. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

van egy ilyen film. szeretni bolondulásig. audrey tautouval. nézd meg.

de amúgy menekülj.

2019. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!