Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » VAn bármi esélyem arra, hogy...

VAn bármi esélyem arra, hogy enyhe autizmus spektrumzavarral párkapcsolatot létesítsek és gyermekeim legyenek? Sajnos jelenleg bnem tudok mással együtt élni, nehéz, zavar, idegesít más ember jelenléte. A rutinjaim nagyon erősen kötöttek.30f

Figyelt kérdés
Szeretnék normális életet. Van egy házam, van 2 lakásom, van munkám, van pénzem, de nem tudok kapcsolatot kialakítani. Nem tudk résztvenni párkapcsolatban, igazából barátaimat sem szeretem ha átjönnek és itt vannak nálam sokat. Nincs sok barátopm sem sajnos. Mit tudok tenni? Nekem ez így nem jó és már azt pletykálják a hátam mögött ( sajnos ezt konkrétan tudom) hogy homokos vagy valami perverz vagyok...
2019. ápr. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Politikus vagy? Mai világban becsületes munkával ház + 2 lakás elég hihetetlennek hangzik
2019. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok politikus, viszont elég jól tudok befektetni.
2019. ápr. 2. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs esélyed, mert a rutinjaid az évek alatt még rosszabbak lesznek.

Egy kapcsolatban, pláne, ha gyerek is van, nagyon fontos, hogy tudj kompromisszumot kötni.

Ez neked nem fog menni.

2019. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha nem bírod az embereket, az neked miért nem jó? Nem tudom, érted-e. Én sem szeretem az embereket, se másokkal együtt élni, és nem is teszem. És mivel ezt akarom, ettől boldog vagyok. Miért akarsz olyan dolgot, ami nem esne jól?
2019. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok egyedül maradni idősebb koromra, illetve a környezetem nagyon ezt aklarja és ahogy mondtam, már homokosnak hisznek, mert nincs senkim...
2019. ápr. 3. 00:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes a rutin dolog is, mert pl ha az üzlet úgy kívánja, feltudom rúgni pillanatok alatt és akár el is utazom napokra ha kell. Viszont utána kikell péihennem itthon pár napig az idegi megterhelést, de az igazság, hogy nagyon élvezem az új helyzeteklet, csak az idegrendszeremet terheli meg...
2019. ápr. 3. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én nőben vagyok ugyanilyen. Úgy vagyok vele, ne mások mondják már meg, hogy hogyan éljem az életem. Attól még nem lesz valaki meleg, hogy nincs senkije. De ha meleg, az se baj.
2019. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Bár én ezeket a "buza" vagy beszólásokat már elengedem. Nem te vagy hule, hanem ők. Aki ilyet mond az agyatlan, buta. Nem kell vele foglalkozni. Nekem szerencsére van egy legjobb barátom, aki mellett nem érzek semmit "gáznak"

Lehet amúgy fejleszteni. Én először neten kezdtem el ismerkedni. Volt is egy-két rövid kapcsolatom. Bár elég kínosan éreztem magam. Élőben is jobban ismerkedem már. Ha meg valaki gáznak tart valamit rajtam, azzal nem tudok mit csinálni. Mondjuk sokszor még rá is játszok dolgokra, had higgyenek azt amit akarnak.

2019. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy társadalmi beidegződés, hogy "egyedül maradni idősebb korodra" a legrosszabb dolog, ami történhet az emberrel. (Azt is ezzel ijesztgetik, aki nem akar gyereket.) A valóság az, hogy aki mindig jól megvolt egyedül, az nem fog változni öregkorára sem, az "idősen egyedül" a társfüggőknek a rémálma, nem a miénk. Ettől függetlenül ha szeretnél párt, barátokat, akkor valóban baj, ha nem sikerül (de lehet fejleszteni a képességeidet ezen a téren, akár terápiával) de ha elvagy egyedül is, és találsz értelmet az életedben, akkor nem kell erőltetni, ha nem akarod.
2019. jún. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!