Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/fiúk, nektek ez mennyir...

Lányok/fiúk, nektek ez mennyire kiábrándító?

Figyelt kérdés

Mikor látok valakit (20-30 éves) pl. buszon/vonaton, aki nagyon jól néz ki, de aztán mondjuk elkezd telefonálni és olyan egyszerűen, közönségesen beszél, hogy kínos hallgatni.

Vagy ő ül, telefonozik, én állok fölötte, és látom, hogy minden üzenetében 142 db emoji van.

Borzasztó, mikor valaki úgy próbálkozik be, hogy közben egy 12 éves gyerek kommunikációs képességeivel rendelkezik.

Vagy csak az én elvárásaim túl nagyok?

18/l



2019. ápr. 2. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek veled. F
2019. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
hát ez nagyon kiábrándító , főleg amikor egy csaj tesózik meg úgy beszel mint egy igazi proli 😀😀25/f
2019. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
45%
Tényleg kiábrándító...
2019. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen lelombozó hogy mennyire primitiv és egyszerű !!
2019. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem szép dolog elvárásokat támasztani másokkal szemben. Te kinek akarnál megfelelni? :)
2019. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

30+ évesen ugy gondolom, hogy a közönségesség tényleg kiábrándító, de ez a fiatalokra is igaz (pl. amikor minden második szavához hozzátesz egy nem túl gusztusos szleng szót...hát a gyomrom is kifordul kb.).

Az emojikkal viszont nincs bajom, én is használok néhányat belőlük, mert jópofák - maximum ha érthetetlen miattuk az üzenet és én kapom, akkor zavar. De ez már végképp magánügy, hogy kinek mi tetszik, főleg mert eleve bele sem kéne nézni vadidegen emberek üzeneteibe.

2019. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam azt nézegetni, hogy ki hogyan chatelget az ismerőseivel, akkor sem, ha felette állok, és simán láthatnám. Szerintem ez is elég kiábrándító szokás. :) De egyebekben egyetértek veled.
2019. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az emojik úgy nem zavarnak, ahogy pl a #2-es odarakott kettőt, de ismerek olyat, aki konkrétan 10-15db-ot rak egy háromszavas üzenet után.

Amúgy nekem se szokásom nézni idegenek üzeneteit. Félévente egyszer, ha előfordul, csak egy példa volt:D

#5-ös, Én mindenkinek meg szeretnék felelni, közben magamnak sem tudok, ez a problémám. Szerintem egészséges dolog, hogy az embernek vannak elvárásai másokkal szemben. Gondolom neked sem mindegy, hogy milyen emberekkel veszed körül magad, kik a barátaid, ki a párod stb.:)

2019. ápr. 3. 07:47
 9/9 StevenUp ***** válasza:

ma 07:47


Soha nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni csak ha erre áldozod az életedet akkor garantáltan bekattansz

Magadnak akarj egyedül megfelelnie hogy életed végéig bármikor őszintén belenèzhess a tükörbe

2019. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!