Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliában miért tartják azt...

Angliában miért tartják azt rossz emberi tulajdonságnak, ha valaki nem állt meg pár gyereknél, hanem a férfjével/feleségével 10+ gyereket vállaltak?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt, meg mondták is dokumentum filmben. Én külföldön nem ezt tapasztaltam és Magyarországon sem (ismertem családokat, ahol 9-10 gyerek volt), de a családok akikről szó volt, Angliában élnek és mesélték, hogy nagyon rossz szemmel néznek rájuk és nagyon sok támadás éri őket.


Viszont azt nem írták/mondták, hogy miért.


Ez volna a kérdésem; pontosan miért szokták Angliában a sok gyerekes családot támadni?


Minden választ előre is köszönök! Tényleg elképzelésem sincs, hogy mi állhat a háttérben (főleg, hogy ezek a családok pl az anyagi támogatásokat el is utasítják), szóval nagyon hálás leszek az ötletekért.



2019. ápr. 3. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
(A családok közül pl a Radford családot támadják sokan, ahol van 21 saját gyerek, de vannak más hasonló támadásokat elszenvedő családok pl 14 gyerekkel)
2019. ápr. 3. 17:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon is támadják és megrökönyödnek a gigacsaládokat reprezentáló nagytöbbség miatt. Itthon is általában nem annak van 6-7 gyereke aki lazán eltartja és nem a segélyért áll sorban. A szóbanforgó doksit szerintem láttam, vagy hasonló családét. Minden tiszteletem az övék.

Az általam ismert óriáscsaládosok java semmirekellő, az adófizetők pénzéből tengődnek.

2019. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

10+ gyerek?! Szegény nő gyakorlatilag tenyészkanca akkor! Jó isten haragja... sokaknak még a 3 gyerek is durva már, nem hogy több...

Mármint ha tényleg az összes gyerek közös. Ez már nekem is sok, mármint így biológiai meg életviteli szemszögből, alig tudnám elképzelni. Persze ha az ember tovább élne és kitolódna a nemzőképesség szempontjából aktív korszak (tehát amikor még veszély nélkül lehet szülni), akkor teljesen más véleményen lennénk, de így azért elég meredeken hangzik.


Viszont nem tudom, miért néznek rá rossz szemmel az angolok, sőt nem is tudtam erről. Kösz az új infót!

2019. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ők is látják, hogy alapvetően nem az angol arisztokrácia fial le 10+ gyereket, hanem a szegényebb osztály.
2019. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!