Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl sok kérdést teszek fel...

Túl sok kérdést teszek fel egy beszélgetés során, ezen hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre mennyire sok kérdést teszek fel, messengeren visszanéztem sok emberrel a beszélgetésemet és olyan 70% kérdés 30% beszélés vagy csak válasz valamire. Nagyon zavar!

Úgy látom, hogy félek magamról beszélni és megnyílni másoknak, ezért terelem rájuk a szót és, hogy ők beszéljenek mert én nem szeretek magamról. Ez logikus lenne.

Hogyan lehet ezen változtatni? Félek idegesítőnek tartanak mert kb mint valami tévé riporter aki kérdéseket tesz fel. Mondja szép az idő én kérdezem mikor értél haza? vagy mennyi idő volt míg hazaértél? Nem pedig valami sztori vagy bármi ami nem kérdés... Zavar és változtatni akarok ezen, hogyan lehet?

Soha nem mondok random dolgokat magamról, nem írok csak így rá pl, hogy szép az idő (hülyeség, most találtam ki de értitek) pedig szeretnék ilyen lenni mert élőben is alig beszélek meg nem tudok mit mondani

Mindig az van bennem, hogy "Mit mondjak?" ezt, hogy lehet legyőzni?



2019. ápr. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Velem is ez van tesóóóóóóóóóóóóóóóóó
2019. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálom :( Igaziból nem kellemes helyzet és fogalmam sincs mivel tudnék normális lenni...
2019. ápr. 4. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén figyelsz a másikra, a mondanivalójára (azaz írásban a szövegére, fogalmazására) és kijelentő módban reagálsz, nem mindig kérdéssel.
2019. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De az is zavarna. Nem akarok mindig mindenre reagálni. Ez nem megoldás csak szőnyeg alá söprés...

Magamról akarok beszélni, meg jobban megnyílni jobban részt venni a beszélgetésben...

2019. ápr. 4. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj magadról.
2019. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!