Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy jelentéktelen,...

Milyen egy jelentéktelen, egyszerű ember?

Figyelt kérdés
Aki ránézésre is olyan, és az első benyomása az embernek róla is ez, aztán később ki is derül, hogy az. Hogyan jellemeznétek egy egyszerű, jelentéktelen embert?
2019. ápr. 5. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemezni? Á, szóra sem érdemes... :-)
2019. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt nevezzük "jelentéktelen, egyszerű ember"-nek, akinek nincs különleges kisugárzása...?!
2019. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gogol: A köpönyeg pont erről szól.
2019. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs "jelentéktelen,egyszerü ember"mindenkiben találok valamilyen érdekességet.
2019. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, rajtam a legtöbben csak átnéznek, jelentéktelen vagyok és szürke.
2019. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint én. Csendes, unalmas, láthatatlan. Senki nem vesz észre.
2019. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan mint én.


Csendes, unalmas, komolynak tűnő ember vagyok. Viszont ha viccelek akkor meg komolytalan hülyének tűnök. Külsőre nem nézek ki jól, nem fordulnak utánam az utcán. Inkább vagyok kicsit elhanyagolt de azért nem csöves szint.


Beszélgetni sem tudok semmiről a munkán kívül csak érdektelen dolgokról. Nincs semmi mások számára izgalmas és érdekes hobbim, nem szerettem soha a tipikus "férfias" dolgokat mint a bulizás, csajozás, ivászat se a focit, se a vezetést, se semmit.


Jelenleg még a munkámban is én vagyok a háttér ember aki fontos de nem látványos munkát csinál így kifejezetten lustának és unalmasnak tűnök a terepen lévő kollégáimhoz képest.

2019. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-nak 10 pont, hasonlóra gondoltam:).
2019. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!