Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mellrákellenes hirdetéseket...

A mellrákellenes hirdetéseket miért mindig formás/nagymellű szép nőkkel propagálják?

Figyelt kérdés

Két ilyen példa:

[link]

[link]

Fura, hogy még ilyen fontossággal bíró alapvető dolgok terén is jellemző a testképideál tudat alatti bombázása az emberek agyába és ilyenkor se képesek legalább egy kicsit "píszi" maradni. Ha én kismellű nő lennék akkor tuti nem tudnék az ilyen stock fotókkal propagált társadalmi felhívásokkal azonosulni, sőt talán az lenne a fejemben, hogy kismellű nőként engem nem is fenyeget a mellrák veszélye. Ez pedig már a tudatalatti manipulálásával elkövetett félrevezetés!



2019. ápr. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg vézna, öreg, ráncos nőkkel reklámoznák, akkor meg azt gondolnád, hogy "ez a veszély csak a vézna, öreg, ráncos nőket fenyegeti". Mit gondolsz?
2019. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

"kismellű nőként engem nem is fenyeget a mellrák veszélye"


Sokkal kevésbé fenyeget állítólag, de nyilván nem erre akartak utalni.


Mindent nagy mellekkel, szép nőkkel, tökéletes emberekkel reklámoznak, úgy néz ki, ez alól még az egészségügy semi kivétel.


(amugy kismellűnek lenni nyilván jobb)

2019. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebbé teszi a figyelemfelhívást, ha olyan személyekkel végzik a reklámozását a problémának, akiket látva az ember hamar felkapja a fejét. Hiszen egy "tökéletesnek" tűnő nőt látva az emberek többségének lesz véleménye, ha meglátja. Ezáltal létrejön a "kapcsolat" a felhívás és a befogadó között. Ha meg már a nőt észrevették, utána nagy valószínűséggel az is elolvasásra kerül, hogy mégis mi a hírdetés célja és tartalma. Ilyen egyszerű...
2019. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis mellű lány vagyok és eddig soha nem is jutott eszembe ezen megsértődni, hogy miért nem reklámozzák ezeket hasonló méretekkel rendelkező nőkkel és ugyanúgy tisztában vagyok azzal is, hogy akár én is lehetek mellrákos, annak ellenére, hogy nincs is szinte mellem. Már csak azért is, mert a felmenőim között sok nőnek volt emlőrákja..
2019. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Láttam már eltávolított mellű idősebb asszonyról aktot. Fotónak nagyon jó, de hidd el, nem az a látvány, amivel random weboldalakon szembesülni szeretnél.


Mivel a mellek eléggé meghatározzák az ember lányának a megjelenését, figyelemfelhívásnak az ép, a szép untig jó.

2019. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!