Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok alapvetően miért...

A magyarok alapvetően miért negatívak?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak problémák de ebben az országban valahogy az alap mentalitás nyomasztó, lehangolt, szomorkás. Rengetegen idegesek, agyon stresszelik magukat.


Ez miért alakult így? Tisztelet a kivételnek.



2019. ápr. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen életmód, genetika, történelmi múlt, nevelés, stb.
2019. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A magyarok egyébként mindig ilyenek voltak, szerintem a Kárpát-medence klímája miatt, külföldön jobban szoktam érezni magam, itt nagyon sokszor van "nyomott idő".
2019. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit, hogy délebbre boldogabb embereket látsz, pedig szegényebbek, minél északabbra mész annál nagyobb az öngyilkosok aránya, talán a D vitamin miatt.
2019. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Túl erős a lipsi sajtó, ami folyamatosan alázza az embereket, meg sulykolja beléjük, hogy sehol sincsenek a szentséges nyugathoz képest. Lényegében ugyanaz, mint amikor a Blikk szeretné elhitetni veled, hogy muszáj 30 kilós modellnek lenni.
2019. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
4-es ezen gondolkodtam én is, de már több 100 éve ilyenek a magyarok, ha olvasol forrásokat, ugyanolyanok, pedig nem volt libsi sajtó. Amit még meglehet figyelni, hogy a kreolabb bőrű, jellegzetesen nem magyar, de itt élő (nem cigány, de ők is) emberek viszont boldogak általánosságban véve, tehát genetika is van a dologban.
2019. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kreol és kisebbségi emberek sem feltétlenül boldogabbak, csak "intenzívebben" élik meg az érzéseket. Ha örül nagyon örül, ha negatívum éri akkor annak meg általában bírósági tárgyalás és börtön a vége ha agyon nem veri a saját fajtája. A magyar ember meg sokkal inkább csendben tűrök majd csendben felakasztom magam típus.
2019. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
4-esnek nagyon igaza van, de valószínű a genetika és a társasági nyomás is ludas a dologban
2019. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Történelmi múlt,politikai és gazdasági helyzet,anyagi körülmények és hasonlók.
2019. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!