Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért félek magamat elkötelezni?

Itt nem csak párkapcsolatra gondolok. Kb mindenre. Semmi komolyabb anyagi befektetésem nincs pl lakásom, mert mi van ha elmegyek másik városba vagy külföldre akár. Párkapcsolatnál is ha megismerek valakit, akkor lassan haladnék még az előző kapcsolat miatt.

Komolyabb nyári munkára is kb 1-2 hetet győzködött a család és barátok, hogy adjam le ide oda az életrajzom.

Félek felnőni vagy mi? Mit tegyek? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: elköteleződés, félelem

ápr. 5. 19:41  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg ezek lehetnek az okai, amiket leírtál, vagy: keresed még az utadat és félsz hogy ha "rossz döntést hozol, az tartósan belekényszerít egy helyzetbe, amit nem tudsz majd megváltoztatni" esetleg "félsz a felelősségtől".

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 5. 19:45 Privát üzenet
Ugyan ez van velem is, én arra jöttem rá hogy félek de ha nem teszek semmit akkor bánni fogom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 7. 18:11 Privát üzenet
Nőlj fel, legyenek céljaid és csináld azt amit szeretnél pár év múlva bármibe is kezdesz sikerül el érnded a célod, hajrá.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 7. 18:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez milyen fajta viselkedés lehet a részemről? Esetleg egy hirtelen ért rossz miatt jöhetett elő ez megint? Miért írhatok mindenkinek álmomban/alva? Olyasmi lehet ez, mint az alvajárás?
Úgy érzem elveszítem magamat. Mi lehet ez?
Csak én érzem magamat ennyire megvezethetőnek?
Miért olyan hihetetlen, hogy magamat alkalmatlannak tartom a párkapcsolatra? 27/N
Mit tegyek? Olyan szinten elviselhetetlen vagyok rossz napjaimon, hogy ilyenkor magamat is utálom.
Mit jelenthet az, ha valaki azt mondta rólam, hogy nem magamat adom hanem állandóan egy szerepet játszom amit lehet észte sem veszek és ezért feszengőnek tűnök?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!