Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy a bárnábbaknak...

Igaz az, hogy a bárnábbaknak mindig büdösebb a bőre?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a romákra gondolok.
2019. ápr. 6. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, én a romákra gondolok.
2019. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A négereknek tényleg erősebb szaguk van. A kokeró meg szimplán igénytelen
2019. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Büdösnek nem nevezném, hanem másabb, ez sajátosság náluk, és igen egy Indiain, Arabon, Feketén, de cigányon is érezhető ha közeli kontaktusba kerülsz vele.

Nekem volt Angliában cigány csajom, akik már kint éltek, és néha eljárogattunk ide-oda, és amikor megvolt az első csók, a parfüm illata mellett olyan mediterrán hangulat volt az egész :D Még most is feltudom idézni.



Fehér bőrűeken állítólag nem érződik semmi, mert nem termel a bőrük olyan intenzív elegyet, mint a mediterrán rasszokba tartozóké.

2019. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még egy kis érdekesség a többi válaszhoz, hogy Kelet-Ázsiában (Kína, Korea, Japán) állítólag nincs nagy piaca a dezodoroknak, mert nekik szinte semmi szaguk sincs. (Legalábbis hozzánk képest.)
2019. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem 3 barnább (konkrétan cigány) barátom volt régen, de egyikükön sem éreztem soha semmiféle különös vagy jellegzetes szagot, bűzt pláne nem. Aki rendesen tisztálkodik, mossa a ruháit, az nem lesz büdös, hacsak nincs valamilyen súlyos hormonális problémája.
2019. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Annak idején a rasszok és a testszag összefüggésénél azt tanultuk, hogy a fehér ember a legbüdösebb....
2019. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mit tanultál, miért a fehér a legbüdösebb?
2019. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erről egy jelenet jutott eszembe a Dokik című sorozatból, amikor arról beszéltek, hogy az újszülött fehér kisbabáknak olyan kellemes kis babaillatuk van, ezzel szemben az újszülött fekete gyerekek sonka szagúak :D

Amúgy vannak roma származású osztálytársaim, de nem szoktam rajtuk semmi különös szagot érezni. Mondjuk nem is mászok bele az aurájukba, szóval lehet, csak azért nem érzek rajtuk semmit, mert nem vagyok elég közel hozzájuk.

2019. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6

Milyen tárgyban és hanyadik osztályban van ez, hogy testszag és rasszok összefüggése?

2019. ápr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!