Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki utál kirándulni?

Ki utál kirándulni?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, aki nem szeret kirándulni, sőt, retteg tőle, ha egy társasággal el kell menni valahova, ahol elvileg jól kéne érezni magát, de mégis inkább nem menne soha. Írjátok le, nálatok ez hogy működik, mióta érzitek ezt, tudtok-e változtatni rajta, hogy kezelitek?
2019. ápr. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Sosem szerettem kimozdulni, mindig otthon ülős típus voltam. A párom segít abban, hogy ezt leküzdjem, megértő és vele talán végre több kedvet kapok ahhoz, hogy néha elmenjünk ide-oda.


N/21

2019. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én körülbelül 13 éves korom óta utálok kirándulni, főleg ha ott kell aludni szálláson. Nyaralni se szeretek. De az egyetlen amit nem utálok, az a biciklizés. Bár azt is inkább egyedül csinálom. Utálok emberek között lenni, főleg ismeretlenek között. Tele vagyok fóbiákkal, pl elpirulok mindenen(ez a legidegesítőbb számomra). Sok mindent tudnék még írni, ha gondolod írhatsz nekem.
2019. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Párosával én is szeretek, csak nagyobb társasággal nem. Párban jó.

2019. ápr. 7. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is utálom... jól kell érezni magam miért is? Mert egy halom emberrel vagyok együtt akiket nem is kedvelek annyira, pl osztály, vagy buszos utazásos ilyen szervezett kimozdulás utazás iroda által... na azokat az embereket nem is ismerem.

Nem szeretek tömegben lenni és ott jópofizni. Ha lehet kibújok az ilyesmi alól, ha muszáj lenne akkor nem is tudom mit csinálnék... szerencsére nem az.

2019. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 12:24

Sajnos van, hogy muszáj.

2019. ápr. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!