Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom miért becsüli le...

A párom miért becsüli le ennyire önmagát?

Figyelt kérdés

Kiválóan beszél idegen nyelveket, a számítástechnikába nagyon toppon van, meg az üzleti életben is.


Viszont az miatt , hogy még nem szerezte meg a jogosítványát nagyon haszontalannak érzi magát. Legutóbb a barátnőmhöz mentünk vacsorameghívásra , és hát rajtuk meg egy másik házaspáron kívül mindenki kocsival érkezett. Ez miatt láttam, hogy a párom a teljes este alatt, szinte alsóbbrendűnek érezte magát. Idén , ha tudja elkezdi majd a jogsiszerzést, de addig úgy látom, hogy ő neki az van a fejében , hogy akinek nincs jogsija meg luxus autója az senki a való életben. És hiába mondom neki , hogy nem ettől lesz valaki az emberből.


Mit javasoltok mit mondjak neki ?


30/N


2019. ápr. 7. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:
rajtunk*
2019. ápr. 7. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van olyan szempontból, hogy sokan ezzel kötik össze a férfiasságot, és ha őt ez zavarja, azon csak az segít, ha megszerzi.
2019. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és, nekem van jogsim, meg lenne pénzem kocsira ha akarnék, aztán nagyjából minden más sz@r. Mond meg neki, hogy nem fogja a jogsi boldoggá tenni, meg nem kap tőle önbizalmat. Máshol keresse a problémát, ne a jogsiban.
2019. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A barátod egy idióta!


Ha meglesz a jogsija, akkor meg majd azon fog görcsölni, hogy neki nincs BMW terepjárója, HA esetleg lesz neki, akkor meg azon, hogy nincs budai villája, 20 éves fittmodell csaja, cége,...


Tipikus kisebbségi komplexusos senki.

2019. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En magam is azon a véleményen vagyok,hogy igazán csak abban az esetben fog megnyugodni, mihelyst már egy jogosítványt szerzett.

Viszont amíg ez nem következik be, dícsérd nap mint nap a jó és figyelemre méltó tulajdonságaiért, hogy milyen sikeres élete is van valójában, s esetleg rámutathatsz arra, hogy a legtöbb házasságban hiába van birtokukban egy luxus autó, nem kompenzálhatja a sikeres/boldog életet, nem lesz a párkapcsolatuk erősebb vagy legfőképp harmónikusabb. Magyarán, a kedves párod sokkal értékesebb dolgokat tudhat magáénak, mint ő azt gondolná.


Ezt tudatosísd vele, s remélem, minden rendben lesz. :)


További nagyon szép napot neked!☺

2019. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt meg tudom érteni, mert én is most, 30 évesen szereztem jogosítványt. Nem azt mondom, hogy ettől dőlt bennem össze a világ, de tény, hogy kellemetlen érzés volt mindig tömegközlekedéssel menni, vagy hátsó ülésen utazni, míg másoknak ott volt az autó. Plusz éreztették is hogy "miért nincs még".


De összességében a jogosítvány maga sem változtatott semmit. Megvan, le van tudva, de nincs katarzis, nem érzem magam vele többnek mint előtte. Az eddig károgók meg találnak ilyenkor mást, miért nincs magasabb fizetés, lakás, barátnő, miért dolgozom sokat, miért nem dolgozom többet, miért nem én vagyok még a cég igazgatója, stb.

2019. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!