Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jogon nézik le az...

Milyen jogon nézik le az introvertáltakat, tisztelet a kivételnek?

Figyelt kérdés

Sok ember szerint az introvertáltak gyávák, betegek, önzők, meg minden... Nem hajlandók elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

Nagyon sokan bántanak a mai napig, a gyk-n is, mert csendesebb típus vagyok, nem nagypofájú.


És akkor még csodálkoznak, ha nem szeretik az extrovertáltakat, mert megszokták az állandó atrocitást.



2019. ápr. 7. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Mert aki introvertált, azt úgy veszik le, mintha nem érdekelnének téged. és ebben lehet is akár igazság :-)Márpedig mellőzött senki nem szeret lenni, az ciki érzés :-D


De ne foglalkozz velük.

2019. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Még egy kérdést írtál ki ebben a témában? Gyanús a szóhasználatod.
2019. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Azzal egyetértek, hogy amikor beszólnak valakinek hogy milyen "csöndes, szótlan" akkor azzal megbántja őt.
2019. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Megint te?

Az előző kérdésednél is te gyűlölködtél és néztél le másokat.

Senki nem bántja az introvertáltakat.

2019. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert ilyen a társadalmunk, de erről tudjuk hogy ki/mi lehet. Sokat változott a világ, a rendszer, társadalom, azokban az íratlan szabályok,rendek,rangok... Amik mellesleg gyakran nem fedik a normális értékrendet,rendet.
2019. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem, hogy csak én kezdem unni az introvertált kérdéseket, de ezek szerint másnak is feltűnt, hogy nem ez az első a kérdezőtől.
2019. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Fatal, épp az előbb lett törölve egy kérdése, mert borzasztó agresszívan viselkedett. Mondjuk az se volt szebb, hogy privát üzit másoltak be tőle.

Én speciel erre irányoztam a saját jelzésem - hogy felismertem a szóhasználatát, és tartok tőle, hogy megint csak veszekedni akar, ezzel is az introvertáltak becsületét rontva. :(

2019. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Azon a jogon hogy egyszerűen idegesítőbbek vagytok mint az extrovertáltak,ami tény.

Minden nap megy valami introvertalt rinya arról hogy "muhhh így meg úgy le vannak nézve az introvertaltak" de extrovertáltak sosem panaszkodnak arra hogy "jaj de félreismernek minket, mi sem szippantunk kokaint minden este egymás köldökéből".


Ha valaki introvertált (és ismeri is az introvertált kifejezést) akkor van rá 80%esély hogy az illető valahol, valamikor valamilyen formában fárasztani fog valakit ezzel.

2019. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Megmondom miért nézik le. Csak újabban hívják az emberek magukat "introvertáltnak" vagy "extrovertáltnak.". Mert "fú, attól különleges vagyok". Valójában viszont minden ember más, senki sem teljesen ugyanolyan, mint a másik.

Szóval aki kicsit csendesebb, arra már rá kell aggatni egy szót és probléma megoldva. Mert ezért sikertelen a szerelemben, munkában, életben. Erre fogják az emberek, hogy ezért van minden, de jól van az úgy, mert más vagyok mint az átlag és ezért már hátránnyal indulok és sajnálni kell. Emberként beszélj magadról és úgy is viselkedj.

2019. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Jesszus, nem vagy tisztába a fogalmakkalxD Introvertáltnak lenni nem azt jelenti, hogy barátságtalan, mindenkitōl elidegenedett különc lény valaki.

Egy introvertált is eltud beszélgetni emberekkel, tehát nem úgy viselkednek, mint valami “foreveralone” nyomi.

Ha rólad valaki negatív dolgokat gondol, az nem biztos, hogy az “introvertáltság” miatt van, ne keverd bele az introvertáltakat. Ha szerinted mindenki “extrovertált”, csak mert nem bújik el magányosan egy sarokban, akkor neked vannak fogalomzavaraid.

Lehet, hogy téged néznek le valamilyen okból és nem az introkat. Vannak tök jófej introvertáltak is ám.

2019. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!