Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit neveztek rossz embernek?

Te mit neveztek rossz embernek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Aki kihasználja a másikat. Számomra ez a rossz ember.
2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az, aki szándékosan, vagy legalábbis tettei következményeivel tisztában levőként szükségtelen szenvedést okoz más ember(ek)nek.
2019. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Én a gyilkosokat, erőszakolókat, pedofilokat, rablókat, stb, hasonló bűnözőket.


Az se szép, ha valaki kihasznál valakit, kibeszél valakit, megcsalja a másikat, stb, de ettől nem feltétlenül rossz ember, csak hibázott.

2019. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
75%
Azt aki nála gyengébbeket bánt.
2019. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal tele van tipikus "rossz emberekkel" akik igyekeznek a saját frusztrációjukat másokon kiélni.


Néha meglepődöm, hogy 1-1 ember konkrétan zsigerből gyűlöl engem, pusztán a válaszaim alapján, időnként olyan leveleket kapok, hogy a hajam égnek áll.


Volt aki konkrétan megmondta, hogy "elvből" lepontozza a válaszaimat, mert undort fejt ki az, ha meglátja a nevem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Alapból azt látom, hogy a pénz és fizetés kényes téma, ha nem azt írod, hogy csóró proli vagy, akkor rögtön neked ugranak. Egyik privát üzenetem:

"Menj mar vegre te meg prostihoz. Szuzen akarsz meghalni?? Legyel mar ferfi. Hany eves vagy mar he?? Ugyis azt allitod teli vagy penzel miert nem baszol vegre?????"


Vagy fél mondatokból felállítanak az emberről olyan "életképet" hogy ha a fele igaz lenne már boldog ember lennék :D


Vagy az alábbi kérdésnél is, leírja a kérdező a problémáját. Mi az első amin fennakad az átlag proli? "Há de jó má a szüleidnek hogy nyugdíjasok"

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Összességében szerintem az ilyen emberek a rossz emberek.

Akik az életben képtelenek kiállni magukért, eltapossák, félre lökik őket. Ezért másokon, névtelenül élik ki a frusztrációjukat, holott akár normálisan is viselkedhetnének.

2019. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lájk az előttem szólónak. Brutális emberek vannak ezen az oldalon. Le mered írni, hogy nem vagy tök csóró, és máris darabokra szednek, gyakran borzalmas tulajdonságokat rád aggatva úgy, hogy sosem láttak és semmit nem tudnak rólad. Az ilyen ember, aki képes ártatlanokon kiélni a saját belső frusztrációját, csak rossz ember lehet.
2019. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akik a kisebbeket bantjak. Pl egy 16eves neki all egy 13-14eves gyereknek.
2019. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkit, mert nem létezik rossz ember, csak tudatlan gyökér.
2019. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!