Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom hiánya? Vagy mi...

Önbizalom hiánya? Vagy mi lehet? Mit tehetek hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

A páromnak vannak nagydarab kigyúrt börtöntöltelék unokabátyjai..

Régebben volt önbizalmam eszembe se jutott volna ilyen, de most ott tartok ha bármilyen családi konfliktusom lenne a feleségemmel utána biztos jönnének tesói...és Nem bírnák el velük!

Küzdősportoltsm sokáig, de nagyon rég verekedtem, nem tudom most mire vagyok képes! de lebecsülöm magam az tény. Soha nem vertek még meg, és attól félek sikerülne nekik... És vége lenne presztízsemnek.

Am is inkább egy szerény típus vagyok. Kerülöm a bajt a konfliktusokat...


Mi lehet a probléma?


2019. ápr. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy nem jól választottál magadnak párt, amennyiben téged ez ennyire frusztrál.
2019. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azon problémázol, hogy meg tudod-e verni a feleséged rokonait?
2019. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem azon szoktam gondolkodni, hogy melyik ismerősöm tudna megverni és melyik nem. Párodhoz is egészségesebb, ha nem úgy állsz hozzá, hogy lesz majd valamilyen konfliktus, amit verekedéssel akarnak megoldani.
2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzed a veszted
2019. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat egy ellen meg lenne eselyed...de ezek csoportosan jonnek csak ugy kemenyek.
2019. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!