Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a férjemről ha...

Mit gondoltok a férjemről ha felrakta yt-ra a veszekedéseinket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hogy miért nem az EX férjed ezek után.
2019. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most tudtam meg. Már mondta 3 éve, de nem hittem el.

Azt gondoltam csak szorakozik velem és fenyeget.

2019. ápr. 8. 09:25
 3/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Vattafakk fejet vágnék, kiábrándulnék belőle, követelném, hogy szedje le, majd elgondolkodnék a váláson.
2019. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Látszol a képen vagy csak hang?

Ha beleegyezésed nélkül történt (akár a felvétel készítés is) az nem sérti tök véletlen a személyiségi jogaid...? (magyarul kényszerrel is le lehet szerintem vetetni őket)


Ossz ki egy pofont vagy gyomrost ennek a csögnek, aztán válóper. Emberként nem tisztel, nem hogy feleségeként.

2019. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy nem lehet vele minden rendben fejben. Mégis ki csinál ilyet?

Bizarr...

2019. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Valaki linkelje pls
2019. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ milyen a szituáció.

Láttam már egy gyereket is hogy levideózta az apját. Csak Ő azért videozta le, mert az apuka narcisztikus, és konkrétan zaklatta Őt. Az ilyenek megérdemlik hogy fent legyenek.

Te pedig le sem írod a helyzetet, csak azt várod hogy lefikázzuk a férjed, és hogy mekkora köcsög.

2019. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem várom, hogy fikázzátok a férjem.

Csak a szituról a véleményetekre voltam kiváncsi. Szerintem ezzel semmit sem old meg senki sem ha felteszi ilyen helyekre az otthoni problémákat.


Egyébként ha már így szóba hoztad az én férjem is nárci...

2019. ápr. 8. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

... egy nárcisztikussal összejönni és még az életeteket is összekötni? Ehhez azért már kell egy adag... gáz a te fejeddel is. Már bocs.

Nincs az a pénz, amiért én egy nárcisztikust elviselnék, kevés toxikusabb kapcsolatot tudok elképzelni ennél. (Apámban is van egy adag - szeretem őt, de csak távolról, és nem töltök vele sok időt. Az egyik kollégám is az, a főnökség spiclije és a legocsmányabb jellem az egész cégnél.)

2019. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!