Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért nem...

Az emberek többsége miért nem foglalkozik a világ jobbá tételével, miért csak a saját boldogulása érdekli?

Figyelt kérdés
Sok embernek megvan mindene de mégtöbb, mégjob kell. Pl. egy óriási területen kivágnak egy erdőnyi fát, mert valaki oda akar építeni egy luxusvillát.

2019. ápr. 8. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ember hiú ezért magának akar jót nem az összes többinek. Ez egyébként ígyis van rendjén. Mindenki a maga sikerének a kovácsa és mindenki magának küzdjön meg az álmaiért, céljaiért. Hányok a sok ilyen önjelölt segítőtől, aki az összes nyomit istápolja az adófizetők pénzéből. Mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy elérje a vágyait a céljait. Ne másokon élősködjenek.
2019. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert az ember egy önző, aljas lény, akit csak a saját boldogsága, haszonszerzése hajt előre. Tisztelet a kivételnek.
2019. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én azt látom, hogy bármit tehetek, a világ nem lesz jobb. Viszont nekem van még maximum 30-40 évem, amiről bizonyos szintig dönthetek, hogyan töltöm.
2019. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ès te Kèrdező, miket szoktàl tenni a vilàg èrdekèben??
2019. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert ember. Nem kell ezt túlragozni. Ilyenek vagyunk.
2019. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaza van elsőnek,lesz_rok az embereknek mi a jò,csak kèt dolog èrdekel,nekem meg a szeretteimnek legyen jó,az,hogy mi van ezer màsik emberrel az kvàra nem izgat,oldja meg.

Nekem mikor segìtett bàrki is?

Èn sajàt magamnak,na akkor mindenki tegyen ìgy majd ha nekem is segìt valaki akkor fogok èn is.

2019. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érnek rá, jobb netezni, semmit tenni, de azt jól...
2019. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb nem csinálni semmit, mint csinálni valamit. Sok emberből az empátia is hiányzik. Ha szeretnél segíteni, tedd azt. Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások.

#5 "Nem kell ezt túlragozni. Ilyenek vagyunk." Nem jó, ha valaki ilyen.

2019. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a saját boldogulásom érdekel, hanem családomé, közeli baràtaimé... de azt nem tudom, hogy világi problémákkal nekem mit kellene kezdenem, nem vagyok elnök, hogy beleszóljak a világ mūkōdésébe. Kivágnak fákat, oké, NEKEM ezt hogy kellene megállítanom? Ötlet??


Amúgy az emberek többsége nem szokott luxusvillákat építeni, hanem max a milliómosok, de nem a többség közép/alsó osztálybeli, tehát eléggé félrebeszélsz te is.

2019. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert Ők maguk sem boldogok. Így nem tudnak máson sem segíteni. Hiába gazdagok, az anyagiakban keresik a boldogságot, így sosem érik el.
2019. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!