Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy férfi a...

Miért van az, hogy férfi a nemem miközben minden tulajdonságom olyan mint egy nőé? Miért ilyen igazságtalan a genetika?

Figyelt kérdés
Csak papíron vagyok felnőtt huszonéves férfi. A tulajdonságaim alapján valójában nőnek kellett volna születnem. 51 kg vagyok 169 cm magassággal, vékony végtagokkal/gyenge csontozattal, 39-es lábbal, kicsi filigrán lányos fejjel (pisze orr, zöld szemek) és vékony, magas hanglejtéssel (gondolom azt már említenem se kell mekkora a nemzőszervem). Emellett parkolni/vezetni és térben tájékozódni sem tudok, érzelmes vagyok és bármin képes vagyok elérzékenyülni. Utálom a töményt, a rockot, a bulit és az ordítást illetve az erőszakot/keménykedést/dominanciát. Egyedül talán annyi férfivonás van bennem, hogy imádom a focit, de azt is csak nézni. Természetesen a karrierem is ezek miatt romokban, mert nem tudtam kiteljesedni és menekülök a kapcsolatok elől, így csak lavírozok a magányban. Hogyan tudnék teljes értékű életet így élni?

2019. ápr. 8. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nőiesebb férfiak és vannak férfias nők. Elképzelhető,hogy nincs elég tesztoszteronod,ezt szokták kezelni is. (A csontozat,izomzat,hang utal erre!) Ha ez zavar,felírhatnak rá gyógyszert,de csak ha orvosilag megállapították,hogy tényleg vészesen alacsony. Az edzés is sokat segít úgy tesztoszteron,mint izomzat terén.

Az viszont kicsit zavaró,hogy bizonyos tulajdonságokat rögtön "nőiesnek" titulálsz,mert nem szereted az erőszakot,érzékeny vagy meg nem tudsz tájékozódni és vezetni?? :D Ettől lesz valaki nő?

Mert tudtommal vannak nők akik imádnak verekedni,jól vezetnek és még tájékozódni is tudnak! Sőt olyan nőket is ismerek akik érzéketlenebbek mint egy átlag férfi.

Én szeretem a rockot,metált,a töményet is jobban bírom mint egy átlag pasi,mégis nő vagyok. Sokfélék vagyunk,nem kell ilyen átlagkereteket húzni dolgokra. Ha úgy érzed problémát okoz,kezeltesd.

2019. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ó, nagyon-nagyon fiatal vagy, és még sokat fogsz fejlődni lelkileg.

Biztos vannak olyan dolgok, amikkel szívesen foglalkozol, és olyanok, amikre majd rájössz, hogy szívesen foglalkozol velük.

Ezek: "töményt, a rockot, a bulit és az ordítást illetve az erőszakot/keménykedést/dominanciát" nem férfiasak, csak a jól használt, nem erőszakos dominancia az.

Ha sportot keresel, körülnézhetsz, mely sportban hasonló alkatúak, akik művelik.

(Szüleid nem lányt vártak? Csak azért mert a lányok közül sokan azért fiúsak, mert fiúnak várták őket. ez csak egyötlet, nem vagyok pszichológus, de ha az lennék, se biztos, hogy jót mondanék.)

Böjte Csaba atya szokta mondani, hogy Isten nem teremt selejtet, pedig ő sok súlyosan lelki sérült kisgyerekkel találkozott már.

2019. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A nők sosem rinyálnak itt szóval nem vagy olyan.
2019. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"gondolom azt már említenem se kell mekkora a nemzőszervem"


Bocsi, tudom, hogy szemét vagyok, de ezen felnevettem :D Egyébként meg ha nem vagy megelégedve magaddal, változtass magadon. Nyilván a magasságoddal és a péniszméreteddel nem tudsz mit kezdeni, de a dolgokhoz való hozzáállásodon, viselkedéseden tudsz csiszolni.

2019. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: "Bocsi, tudom, hogy szemét vagyok, de ezen felnevettem"


Semmi gond. Én is már csak röhögni tudok magamon. :D

Abban bízom egyedül, hogy valami súlyos betegség közbejön és nem kell még 30-50 évet lehúznom szenvedéssel. Elég nekem ha 30 éves koromig leszek.

2019. ápr. 9. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már röhögni tudsz magadon, az már haladás.:D Ne legyél ennyire kritikus magaddal szemben. Legalább agyad van, az is valami, máris felülmúlsz vele rengeteg embert.
2019. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen amúgy az önirónia jó dolog, de ebből az is következik hogy túloztál kicsit a leírásodban. Szerintem meg az volt vicces hogy nem tudsz parkolni :D
2019. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek az introvertált, érzelmesebb férfiak jönnek be. Voltam már fülig szerelmes ilyenbe (és ő hagyott el engem egy másik lányért, aki szintén odavolt érte), a mostani párom is ilyen.
2019. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!