Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertaltak, ti is utáljáto...

Introvertaltak, ti is utáljátok, hogy folyamatosan megakarnak valtoztatni mások, mintha introvertalnak lenni vmi handikepp lenne?

Figyelt kérdés

Egész életemben ilyen voltam, nincsenek haverjaim, viszont van 3 igaz barátom lassan 10 éve tartanak ezek a baratsagok, és az emberek azt feltetelezik rólam hogy magányos vagyok emiatt, plusz azért mert zarkozottabb vagyok és folyamatosan megakarnak valtoztatni köztük a családom is, és rohadt idegesítő és elszomorító hogy nem tudnak így elfogadni annak ellenére hogy én így érzem jol magam.

Ti ezt tapasztaltatok?


2019. ápr. 9. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám megjegyzi néhanapján, hogy ki kellene mozdulnom, de semmi egyéb jelét nem tapasztalom annak, hogy meg akarnának változtatni.
2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki utálja ha zaklatják hogy változzon meg, hülye kérdés. :D
2019. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Veled van a baj. Én is introvertált vagyok, mégis képes vagyok alkalmazkodni másokhoz. Attól, mert valaki introvertált, még nem lesz aszociális és embergyűlölő.
2019. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Balázska nem unod még?
2019. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3:

De miért kellene megváltoznia? Nem arról volt szó, hogy munkahelyen, meg ilyen-olyan hivatalos ügyekben ne alkalmazkodjon, de a magánéletét miért kellene úgy megváltoztatnia, mint ha extrovertált lenne? Most mi lenne, ha téged arra kényszerítenének, hogs ne barátkozz sok emberrel,ninkabb ülj a négy fal között magadban?

2019. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdés melyik részéből vetted le, hogy aszociális és embergyulolo vagyok?
2019. ápr. 9. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem senki se akar. Egy intro ismerősömet sem. Ez a te hibád. Te vagy olyan, aki ezt hagyja. Te kezeled a helyzetet úgy, mintha ez egyenlő lenne veled, közben ezen te felül emelkedsz.. legalább is a tudásodban, objektíven nem. E emberekbek küldj személyiségismeretes irományokat. Akár csak az intro extro létről.
2019. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem akar átformálni senki. Persze, például a szüleimben még mindig él a remény, hogy egyszer majd talán sikerül barátokat szereznem, de ritka alkalmaktól eltekintve már nem hozzák szóba a dolgot.
2019. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem a munkahelyemen próbáltak megváltoztatni, és én is utáltam. Abba is "belekötöttek", hogy hogy eszek, hogy ülök, hogy állok... Mert ez ugye látszik a testhelyzeteden is. De van egy viszonylag új ember, vele is ezt csinálják, meg mindig mondogatják, hogy milyen gáz, hogy alig beszél, meg ilyenek.


Anyám a másik. 15 éves koromban állandóan azzal b..szogatott, hogy miért nincsenek barátaim (volt 2-3 közelebbi barátnőm, de az neki túl kevés volt), miért nem járkálok el én is a nagymenőkkel, miért nincs barátom, stb... (utóbbival még mindig piszkál).

2019. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SIDLER22 ***** válasza:
Van egy személy az interneten akit még annó itt ismertem meg számítástechnika ügyben. Nem nagoyn vannak barátai mert költözködik állandóan szóval szerencsémre mindig rám írogat. Probléma ez nem is lenne, de a saját véleményét és meglátásait annyira erőlteti rám (meg gondolom másokra is), hogy megmondta, hogy idióta vagyok, hogy nem járok el buliba és nem barátkozok. Megmondtam neki, hogy "hát ez van. El kell fogadni". És ezzel le is tudom a véleményét.
2019. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!