Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kapom ezt az élettől?...

Miért kapom ezt az élettől? Amikor már azt hiszem, hogy jobb lesz mindig csak a rossz jön?

Figyelt kérdés
Kb. 4 évvel ezelőtt kezdődött, folyamatosan egyik rossz jön a másik után, az egyik dolog megoldódik és jön egy 100szor rosszabb dolog, egyszerűen már teljesen kilátástalannak látom az egész életet, mindig talpra álltam, mindig csináltam tovább, sosem adtam fel, de most úgy érzem nem bírom tovább egyszerűen szinte semmi boldogságom nincsen a kapcsolatok nem jönnek össze, amikor már végre reménykedek, hogy most már jön valami jó, mindig csak rossz és rossz. És már kezd elmenni a remény is.

2019. ápr. 10. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, de ez nem a te hibád. Ne add fel, mindig van B terv. Ha az nem is pont olyan mint amit elképzeltél elsőre, lehet boldogan élni úgy is. Például egyedül. Nekem sincsenek barátaim és mégis elvagyok. Kicsit más így, de lehet így is élni. Lehet egyedül is menni programokra például.
2019. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik kapcsolatom sem akar összejönni és egyszerűen csak magamban keresem a hibát, hogy mivel vagyok másabb mint a többi lány..😔
2019. ápr. 10. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy más vagy, inkább egyedi. Ami nem baj, sőt pont ez a jó. Csak ezt a legtöbb ember nem értékeli. Bár nem ismerlek, ennyiből amit meg tudok állapítani az írásaidból rólad, szerintem nem veled van a baj. De ha gondolod meséld el nekem (akár privátban), hogy miből gondolod ezt, mi olyan van benned ami szerinted hiba lehet. Hátha tudok segíteni. :)
2019. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár meg is kérdezheted tőlük, hogy miért nem jött össze, benned van-e a hiba. Ha bántóan is válaszolnak, abból legalább kiderül, hogy nem benned van. :)


Tedd fel magadnak amúgy a kérdést: megelőzhető lett volna, ami most rossz?

2019. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira sok oka lehet ennek. Részletek nélkül nehéz megmondani, hol lehet a baj.

Nyilván nem a megfelelő emberekkel próbálod felvenni a kapcsolatot.

Egy dolog biztos, nem szabad kizárólag magadban keresned a hibát. Mert rontja az önbizalmad és ez kihat a kapcsolatokra.

2019. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített az, hogy először családállításra jártam, majd egyéni pszichoterápiára. Én mondjuk azért kerestem egy jó terapeutát, mert úgy éreztem, hogy pokol a párkapcsolatom, de gyanús volt, hogy a párom meg élete legszebb időszakának gondolja ezt. Most már azt mondom, hogy mindennek a kulcsa az önismeret. Egyszerűen a gyerekkori tapasztalásaink, a szüleinktől tapasztalt dolgok úgy rángatnak dróton, hogy semmi hatalmad nincs önmagad felett, amíg meg nem látod ezeket a huzalokat! Durva! Az, hogy hogyan élsz meg dolgokat, milyen érzéseid ébrednek, hogyan értelmezed a párod viselkedését, mind "eleve elrendelt" addig, amíg fel nem deríted ezeknek a gyökerét. Ha nem deríted fel, csak ismétlődik minden. És ezt belülről nem lehet kitalálni, nem tudod te önmagad kirángatni ebből az ördögi körből. Nekem még szakirányú tanulmányaim is voltak és azt gondoltam, hogy kellően tudatos vagyok és van önreflexióm - de ebben a témában ez semmit nem ért. Ehhez tényleg kell egy profi, aki kívülről lát és jól együtt tudtok működni a dolgok felderítésében.
2019. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert nem várni kell, hogy a dolgok megoldódjanak, hanem kézbe venni az irányítást, és megoldani a problémákat. Sajnos sok nő esik abba a hibába, hogy holmi bevonzásra, vagy egyéb ezós marhaságra pazarolják az energiát.
2019. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!