Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki először felmos, és miután az megszáradt, akkor porszivózik?

Keress kérdéseket hasonló témában: ember

ápr. 10. 12:41  Privát üzenet  

A válaszok
Volt párom csinálta mindig ezt. Furcsán néztem rá XD

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 10. 12:43 Privát üzenet
Ha neki ez okoz jó érzést, akkor miért ne ?

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 10. 12:59 Privát üzenet

Inkább látszatra megy, ennyi :)

Pár hónapig takarítottam szállodában, ott is ezt a sorrendet kellett követni, ugyanis a kedves vendég előbb veszi észre a felmosó (vagy saját) fejről esetleg ott maradt porcicákat és hajszálakat, mint a padlón egyenletesen szétmázgált port/koszt. Dupla porszívózásra meg nyilván nincs idő.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 10. 13:20 Privát üzenet
Megkerdezem mi a logika ebben :-D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 10. 13:46 Privát üzenet
Lehet, hogy porallergiás, és a porszívó felkavarja?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 10. 14:28 Privát üzenet
Ennél nagyobb bűne ne legyen és akkor máris közelebb áll egy szent életéhez, mint bármelyikünk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 10. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sürgős, a sógyurma ha megszáradt vízálló?
Megszáradt csapvíz nyomát hogyan lehet eltüntetni?
Az enyves ragasztószalagot hogyan kell eltávolítani a papírról? Szimplán le kell húzni ha megszáradt az akvarell papír? Még sosem használtam de szeretném kipróbáln. (:
Kivágtam egy akácfát kertipadnak háncsoljam meg most vagy ha csak megszáradt akkor?
A lakótársam (nő) nem hagy aludni éjjel. Szándékosan csapkodja az ajtót és éjfélkor porszívózik. Arra gondoltam belenyírok a hajába a nyírógépemmel. Nem számít bűncselekménynek?
Az miért van hogy az egyik mamám még nyáron 40 fokban is alig izzad! A másik meg ha már tavasz van főz vagy porszívózik izzadt a homloka, nyaka?!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!