Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha egy...

Miért van az hogy ha egy ember utálja az anyját akkor az mindenkinél kiveri a biztosítékot de ha az apját azzal senki se törődik?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


nézzétek meg ezt a kérdést! a kérdező teljesen normálisan kérdezett valamit és mégis jobbára cinikus válaszok jönnek neki, vagy pedig magyarázzák a bizonyítványt hogy egy anyát akármi van akkor is mennyire szeretni kell. Ez micsoda?


Félreértés ne essék én már jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel, szeretem mindkettőt bár tinikoromban voltak hatalmas balhék, de ez múlandó és kinek nem volt? Anyumat és apumat is egyaránt szeretem, bármelyiket bántaná valaki, UGYANÚGY meggyűlne velem a baja..


De az mi hogy a társadalom elvárja hogy egy anyát szeressenek csak mert anya és kész? Az már azt jelenti hogy ő egy jó anya? Hogy nem okozott fajdalmat a gyerekének, nem hanyagolta el, stb stb? Mert szerintem nem azt jelenti! Persze van harmónikus szülő-gyermek viszony de hogy valakit csak ezért meg azért szeressek? Mire föl? Amúgy sem én kértem azt hogy megszülessek szóval nehogymár akkora privilégium legyen neki ez az egész...


Szóval: szerintetek mi az oka annak hogy ha valaki utálja az anyját akkor mindenki hétrét kivan, de ha az apját akkor oké?


23/L



2019. ápr. 10. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Mert alapból az apák 90%a egy f*reg, így már tökre alap dolog, hogy semmilyen szituban nem kell őket sajnálni...
2019. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Találkoztál az apák 95%-ával mind hogy ezt így ki mered jelenteni?
2019. ápr. 10. 15:43
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan jóban vannak az anyukájukkal, és rosszban az apukájukkal, vagy elhagyta őket az apukájuk, így fura nekik, ha fordítva van.

Egyébként rengeteg kérdés van, ahol azt tanácsolják, hogy szakítsa meg az illető a kapcsolatot az anyukajával. Szóval én nem így látom, ahogy te.

2019. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Jó akkor csak a 80% -a :D
2019. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak olyan kérdések is ahol azt javasolják de nem az a jellemző, általában a kérdezőt hülyézik még ha igaza is van..
2019. ápr. 10. 15:46
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Hány olyat olvastam, hogy az apa a terhes feleségét csalta, vagy elhagyta őket kicsi gyerekkel, vagy csalta a feleségét, mert az újszülött baba mellett nem kívánta a szexet, vagy undorító módon megcsalta a feleséget...rengeteget. Undorítóak.
2019. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Apám segg. De anyám egy vadállatá tette és ellene nevelt, így én gyerek koromban csak azt láttam, hogy apám egy segg. Felnőtt fejjel derült sok sok dologra fény. Anyám apámat is pont ugyanúgy hazavágta érzelmileg, mint engem, és tönkretette a kapcsolatunkat, pedig szeretjük apámmal egymast. Mondjuk tény, apám ettől még tényleg nem szent, és pont olyan barom, mint én.

Anyám rendes érzéseket se érez, de zsarolni nagyon tud. Kihasználni másokat és sajnálatatni magát, valamint élősködni.

Úgyhogy bocs. De a qrva anyámat. Nem vagyok hajlandó egy ennyire toxikus embert szeretni. Én nem akartam megszületni, nem az én hibám, hogy vagyok és a fenyegetését is bármikor beválthatta volna, hogy intézetbe dob. Csak hát akkor annyi a családi pótléknak...

Szóval nem. Se tisztelet, se szeretet nem jár _senkinek_ alanyi jogon. Ki kell érdemelni.

Az átlag birka véleménye meg sose érdekelt.

2019. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hány olyat olvastam, hogy anya szülés után megölte az újszülött gyerekét, pöcegödörbe dobta, levágta a fejet, és még azt is megpróbálta eltitkolni hogy egyáltalán terhes volt valaha is. De a társadalom még őket mentegeti, szülés utáni depresszió meg kutyafsza. Nem. Kötél. Azonnal.

És hány olyat hogy a családfő éjjel-nappal gürizett ameddig a nő szórta a lóvét aztán meg lepattant, a vagyon felével?

Undorítóak...😏

2019. ápr. 10. 15:53
 9/23 A kérdező kommentje:
Időpont ma 15:49 sajnálom:/
2019. ápr. 10. 15:54
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
8: még senkit nem hallottam, hogy gyerekgyilkost védett volna.
2019. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!