Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek személy szerint melyik...

Nektek személy szerint melyik a szimpatikusabb viselkedés, és miért?

Figyelt kérdés

1. Inkább marad hosszabb ideig szingli, mert nem akar csak muszájból összejönni valakivel, akibe nem is szerelmes igazán, és nem ad lejjebb az igényeiből se. Vállalja, hogy egyedül van és magányos.


2. Inkább összejön egy szimpatikus emberrel, de nem szerelmes igazán, csak általános szeretetet tud érezni maximum, főleg megszokást, biztonságot, kényelmes neki a helyzet. Nincs szenvedély, igazi vonzalom, de egészen elvannak egymás mellett, mert egyikük se akar egyedül lenni.


2019. ápr. 10. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az első.
2019. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Arany középút. Nem szabad nagy elvárasokat támasztani, de ha nincs szerelem, nem működik, nem szabad belemenni. De ha csak ez a két opció van, akkor az első.
2019. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Első, de lehet csak azért mert az kb egy az egybe én vagyok. XD
2019. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Más válaszokra számítottam. :D Én is az első csoportba tartozom, és általában beszólnak, hogy ne legyek ennyire finnyás. Körülöttem a legtöbben a másodikhoz hasonló érdekkapcsolatokban vannak.
2019. ápr. 10. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első, mert én is ilyen vagyok, csak én nem is érzem magam ilyenkor magányosnak, hiszen sok más jó emberi kapcsolatom van. Akkor is szerettem egyedül lenni és akkor se jutott eszembe megalkudni, amikor évekig egyedül voltam. Alapból addig nincs is bennem társ, párkapcsolat iránti vágy, amíg egy adott személy nem hozza ki belőlem.
2019. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1.-be tartozok én is.

Értelmetlen azért összejönni hogy ne legyek "egyedül". Miért erőltessem magam csak azért kapcsolatba ahol nincs vonzalom? Soha nem láttam ennek értelmét. :D 21/F

2019. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akiben van tartás és tiszteli önmagát, (esetleg grátisz, van esze és nem enged a kétségbeesésnek) az az egyes csoportot választja. Nem érdekel, ha lepontoznak ezért a gyenge emberek. Én megvárom a megfelelőt, raérek. Ha meg nem jön? Egyedül is tudok élni, legfeljebb egy pici szelete az egésznek kimarad.

Ami sokkkkal jobban bánt, hogy barátaim nincsenek. (egyetlen, de igaz barát elég lenne, de úgy néz ki, a szociális kapcsolatokra úgy összességében alkalmatlan vagyok egyébként is, szóval... :D)

2019. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. Biztonságosabb.
2019. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első, bár nem a jó keféléseken van a hangsúly, hanem azon, hogy ne "a semminél ez is jobb" alapon érjük be a langyos lábvízzel, helyette legyünk társak a szó összes lehetséges értelmében.
2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az 1., mert én is így gondolkodom.

Amúgy ki szól meg ezért? Én legalábbis a való életben még nem kaptam beszólásokat emiatt, egyedül ezen az oldalon tapasztaltam eddig, hogy ha válaszolok egy kérdésre a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába és le merem írni, hogy lány vagyok és nincs barátom, rögtön belém köt a sok örökszűz, fogyatékos gyökér és közlik velem, hogy azért nincs pasim, mert lenézem az átlagos, "rendes" férfiakat és nálam alap feltétel, hogy a pasi egy kigyúrt, 185 cm-es állat legyen, keressen minimum fél milkát havonta, legyen 20 cm-es farka és népszerű legyen. Ja meg persze elengedhetetlen a BMW vagy a Mercedes kocsi és csaljon fűvel-fával, meg úgy általánosságban is bánjon úgy velem, mint egy darab szarral, mert azt szeretem xd

2019. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!