Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek beteges hazudozó...

Szerintetek beteges hazudozó lehet?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó ismerősöm, és már többször észrevettük rajta, hogy olyan mintha beteges hazudozó lenne, ha nincs is belekényszerülve akkor is kitalál történeteket.

Például: azt állította, hogy egy csajt falhoz vágott, de én beszéltem a csajjal, nagyon ledöbbent és azt mondta, hogy nem történt ilyen.

Meg heti szinten macskákat ütött el, (anyának van 30 éve jogsija, és érdekes egyet sem ütött el) meg például csinált egy instát, és azt állított, hogy már pedig ő azt október 20.án csinálta közbe meg az 1. kép oktober 10.én lett felrakva és erre is pl azt tudta kitalálni, hogy rossz a dátum.. és még volt 1000 ilyen eset, szinte folyamatosan..

Szerintetek?



2019. ápr. 10. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ok nélkül hazudik..
2019. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amikor persze rájövök hogy hazudott és szembesít vele inkább összeveszik velem, de soha nem vallja be hogy hazudik.
2019. ápr. 10. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, aki ezt sajnos nem tudja kontrollálni. Nem kell ezért összeveszni vele, inkább elég csak kissé fenntartva kezelni amit mond.
2019. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy?.. már teljesen kivagyok tőle, nagyon fontos nekem de ezmiatt allandoan osszeveszunk valahogy segiteni szeretnek rajta..
2019. ápr. 10. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem tudom hogy lehetne ilyen embereknek segíteni, gondolom pszichés téren hozzáértő személy tudna csak. engem is nagyon meglepett ez e jelenség, eddig 28 év alatt 2 ilyen emberrel találkoztam. legalábbis akiknél durvábban és folyamatosan megfigyelhető volt. valami háttere biztos van, szakember megfejthetné, de hogy változtatható-e ez az állapot egyáltalán hát jó kérdés
2019. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😔😔
2019. ápr. 10. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz rajta segíteni, maximum egy jó terapeuta tudna, de amíg magának se vallja be ezt a jellemhibát, addig senki nem tud segíteni rajta. Azért rólad is sokat elárul, hogy egy ilyen undorító hazug emberrel barátkozol..
2019. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!