Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hogy valaki utálja...

Van olyan hogy valaki utálja a természeti környezetet?

Figyelt kérdés
Tehát hogy kizárólag épített, mesterséges környezetben érzi jól magát és ha lát erdőt,hegyeket, tengerpartot stb. akkor képtelen úgymond érzelmileg rezonálni rá, vagy azt mondja hogy most mi a francot csináljon itt?

#tenger #erdő #természet #hegy #nyugalom. környezet
2019. ápr. 11. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha olyan helyen vagyok, ahol tényleg semmi ember által épített dolog nincs közel s távol, én rettentően félek. Főleg hegyen, erdőben.. de nem az állatoktól vagy ilyesmi, hanem mert egyszerűen távol vagyok a "civilizált világtól". Én szeretem, ha bárhol a közelemben van élelmiszerbolt, orvosi ügyelet, elektromos áram, vezetékes víz, stb.
2019. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embert, de szerintem ő nem a szépséget értékeli az épített környzetben sem, hanem a kultúrát, civilizációt.
2019. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Dr. Sheldon Cooper.


Viccen kívül: igen, van. Mondjuk ha van térerő akkor elvan magának.

2019. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos sok ilyen ember van. A legszomorúbb az egészben, hogy az élet legszebb dolgairól lemaradnak.
2019. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3:

Sheldon nem utálja a természeti környezetet, inkább közömbös neki.

2019. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Elképzelhető hogy van ilyen.

De leginkább szerintem arról van szó,hogy sokan szeretik a nyüzsgő életmódot,amibe nem igazán fér bele,hogy mondjuk egy erdő közepén semmitől se csináljanak.

Van akinek kell a pörgés és kivan ha a semmi közepén találja magát.


Én nem ilyen vagyok.

Nem mondom,hogy megértem őket, inkább elfogadom a véleményüket.


Én személy szerint imádom a természetet.

Habár nem sokat járok el erdőkbe meg ilyen nyugodtabb helyekre,de szívesen mennék,csak nincs a közelemben.

Viszont most idén sok mindent tervezek.

Ebben a hónapban pl.tervezem körbebiciklizni először a Velencei-tavat aztán a Balatonra is.

Most ezen a héten a Velencei-tó, aztán utána való héten a Balaton.

Aztán szeretnék elmenni a Börzsönybe túrázni egy egész napot.😁

Mondjuk én imádom azt is ha olyan helyekre megyek,ahol sokan vannak.

Pl.múzeum,mozi.

De jellemzően szeretek egyedül lenni,vagy másokkal ilyen nyugodtabb helyeken.😊

2019. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tengerpartot nem utaljak, vagy el se jut oda csak 10 évente, már csak azért is jó, mert lehet tengeres szelfit feltenni facera meg instara, lássak a nyomorultak hogy neki telik.
2019. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:

Ez megint buta általánosítás. Az én ismerősöm például, akit említettem, a tengerpartot sem szereti, sőt míg egy erdő neki inkább csak semleges, enyhén rossz, addig a vízpartokat kimondottan utálja. És tipikusan nem az a szelfizős típus.


Szerintem akikről beszélsz, azok elvileg szeretik a természeti környezetet, gyakorlatilag meg leparkolnak egy vízeséshez és több száz kínai túrista között szelfiznek. Meg ezek, akik Dobogókőt is ellepik hétvégén, de 500 méternél többet nem gyalogolnak.

2019. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai városi fiatalok közt szinte mindenki ilyen. Ez teljesen természetes, hiszen az ember az ismeretlentől fél leginkább. A természet megismerését, megszerettetését gyermekkorban kellene elkezdeni csemetéinknél. De erre vajmi kevés esély van. Senki sem ér rá, és inkább a számítógép előtt üldögélve hagyják a lurkókat.
2019. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!