Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Lehet duplázni a két választott emelt érettségim eredményét?

Biológiából és kémiából teszek emelt érettségit.Viszont nem teljesen egyértelmű,hogy az összes érettségi eredményemet duplázzák vagy csak azt a kettőt,amit a szakon kérnek?

Mivel pl töriből és matekból 70-80% között teljesítek csak, nem lenne túl kedvező az alap érettségiket duplázni,hanem a 80-90%os emelt érettségiket.

Előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: emelt szintű érettségi, felvételi, pontszámítás

ápr. 11. 11:11  Privát üzenet  

A válaszok
szia,ugyanígy vagyok en is vele,de most en azt olvastam hogy elvileg csak a felvételi tárgy jegyet fogjak duplázni ,ehhez jönnek meg a plusz pontok ,vagy valami ilyesmi . tehát az alap tárgyak,mint a töri vagy matek,nem számítanak bele :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 13. 00:50 Privát üzenet
Csak azt a kettőt, amit kérnek!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 15. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 3/3Időpont ápr. 22. 10:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy tudom, az idei évtől újra lesz japán emelt szintű érettségi. Én jövőre,2016-ban érettségizem és úgy gondoltam, hogy az egyik választott érettségim a japán lenne. Nagyjából...
Van ket elorehozott erettsegim, a maradek harom kozul pedig az egyik az a kotelezoen valasztott szakmai tantargy, amit nem akartam valasztani, de muszaj volt?
Van érettségim, csak földrajz volt a választott tantárgyam. De . Szeretnék emelt bioszt ill. kémiát csinálni. Ezt hogy lehetséges?
Ha a magyar, matek, nyelv, töri és választott tárgy ötös, de van egy hatodik érettségim, ami négyes, kitűnőnek számít az érettségim?
Lehet, hogy hülye kérdés, de olyat lehet, hogy a jegyeimnél a választott nyelv a német. De az érettségim emelt angol? Gimi 12. ről van szó.
Szeretnék érettségizni társadalomismeretből, már van érettségim és a választott tantárgyam informatika volt. Így is érettségizhetek társismeretből, vagy csak az alaptantárgyakból...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!