Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez meg hogy lehet?

Bajer kérdése:

Ez meg hogy lehet?

Figyelt kérdés
Még 2018. március 15.-én használt tetőpalákat szállítottam haza egy földúton. A pótkocsi bal kereke kitört. A palákat lepakoltam és beraktam őket a bokrok közé, de nem tudtam jól elrejteni, jól látszottak a földútról. A pótkocsit lassan hazavontattam és csak most 2019.04.07. vasárnap délelőtt volt lehetőségem elmenni a palákért. Már nem bíztam benne, hogy ott lesznek, de maradéktalanul megvolt mind és hazaszállítottam őket. Az értékük összesen 8000.- és műhely vagy éppen garázs fedésére tökéletesen megfelelnek. Na most hogy lehetséges, hogy Magyarországon, ahol mindenki lopkod, ott lehet hagyni építőanyagot több mint 1 évre látható helyen és senkit sem érdekelt. Nagyon örültem, hogy még ott találtam a cuccot és kellemesen csalódtam az emberekben.

#lopás #pótkocsi #tetőpala
2019. ápr. 12. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hitték, hogy valami bunkó szemetet rakott le. Inkább szomorú, hogy nem szedi össze senki, amit az emberek elhajigálnak. Az út széléről max a réti indiánok szedik össze a cuccot, és ami nem ég, vagy nem adható le a méhen, az nem érdekli őket. Ezért volt mázlid.

Amúgy meg ne csalódjál kellemesen az emberekben: te is barom módra viselkedtél, és azok is, akiknek törődniük kellett volna ezzel. Azért volt meg a tetőpalád, mert Mo-n mindenki letojik mindent. Taps!

2019. ápr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaja, erre gondoltam, hogy azt hitték az arra járók, hogy illegális szemétlerakás, pedig csak kényszerhelyzet volt. Másképp nem tudtam volna a tropa pótkocsit hazavontatni csak üresen. Már lemondtam róla, hogy meglesznek a hullámpalák. Most volt a "Te szedd!" akció és féltem, hogy elviszik a szemétszedő önkéntesek.
2019. ápr. 12. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért csak egy év múlva tudtál visszamenni? Nagyon messze volt, vagy mi?
2019. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közel van, néhány km-re, csakhogy egy kis esőtől óriási dagonyává válik az a földút. Most tavasszal hatalmas aszály van és jól kiszáradt az út, így végre meg tudtam közelíteni a helyszínt.
2019. ápr. 17. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!