Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Attól hogy a bátyámmal jár...

Attól hogy a bátyámmal jár miért hiszi magát idősebbnek nálam?

Figyelt kérdés

Bátyám 36, én 28 a csaj meg 24. Teljesen úgy beszél mindig mintha idősebb lenne nálam. “Szólt a kisöcséd szivem”. Bátyám soha nem hív az öccsének! Lekezel, hülyének néz! Mások is észrevették már, mindenki mondja hogy ne hagyjam ezt. De ha magától paraszt én mit erölködjek? Már tettem utalást hogy van 4 év köztünk de hiába. Gyakran úgy beszél hozzá mint egy gyerekhez amikor menyasszonyom van!

Tudom, nagyon gáz probléma ennyi idősen, tiszta óvoda, de kiváncsi lennék hogy mással is volt-e ilyen és hogyan oldotta meg?


2019. ápr. 12. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyes 3,14csák baromira nyeregben érzik magukat, meg nagyon erősnek is, ha kanuk van, és elkezdenek elpofátlanodni.


Beszélj a bátyáddal, a muffot meg oltsd le, kezeld le, vedd szarba, szándékosan ne figyelj rá hogy mit magyaráz, amikor szövegel vágj közbe és kezdj el másról beszélni, a szövege közepén hagyd ott, ha valamit állít, közöl, mond, látványosan kérdezd meg mástól is, beszélj vele úgy mint egy gyerekkel vagy fogyatékossal, kérdezz vissza, hogy "mit magyarázol?", "mit akarsz?", ha valamit el kell neki mondanod, akkor hangosan és lassan beszélj hozzá mint egy idiótához, és amikor pampog hogy "hülyének nézel?", akkor mondd azt hogy "biztosan érted?", és így tovább.

2019. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus... kisasszonyka szépen összeszedte az idősebb palit, aztán máris királynőnek érzi magát.

Próbáld meg éreztetni, hogy igenis te vagy az idősebb és igenis jár a tisztelet. Ha ilyen hangnemben beszél veled, akkor nyugodtan szólj rá, hogy vigyázzon a szájára.

Nem kell megengedni mindent az ilyen kis misszpitáknak. Csak vigyázz, mert az ilyenek előbb-utóbb mindig arra hajtanak, hogy összeugrasszák a párjukat a családdal. Nehogy a végén ellened uszítsa a bátyádat.

2019. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a hülyének nézés jó ötlet! Bár szerintem maga is tudja hogy hülye. Az összeugrasztás már elkezdődött: anyánk házát el akarja adatni a feje fölül és ő költözzön el egy lakásba, neki 60 évesen csak baja lesz a kerttel, stb.. majd ők átveszik a házat, nekik jó lesz. Engem meg kerülnek most mint a pestist, ki tudja miket mond neki rólam. De hülyének néz és dedósnak. A nevemhez a -ke tagot teszi mint egy hibbanthoz, amikor senki nem hívott úgy soha.
2019. ápr. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!