Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozzam ki a legtöbbet...

Hogyan hozzam ki a legtöbbet az időmből?

Figyelt kérdés

Nyolc órát dolgozom (mostanság kilencet) állómunkában, nyolc óra munka után elvileg jó lenne nyolc óra "pihenés" :D És így maradna nyolc órám edzeni, takarítani a lakásban, főzni és a hobbimmal foglalkozni (olvasni vagy rajzolni, attól függ mennyire vagyok kimerült)

Viszont valami oknál fogva folyton rohanok és kergetem magam. Konstans stresszben élek, nincs időm semmire. Hol ronthatom el? Van valami tippetek?



2019. ápr. 13. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mit dolgozol? Milyenek a munkakörülmények?
2019. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fodrász vagyok. Tudok néha pihenni 5-10 néha 30 percet is
2019. ápr. 13. 06:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Stresszesnek érzed ezt a hivatást?
2019. ápr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eléggé.
2019. ápr. 13. 06:33
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindent megcsinálsz, de nem látod az eredményét.
2019. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tervezd meg a napodat, hetedet, írd le hogy mikor mit fogsz csinálni-akkor azt is jobban fogod látni hogy hol csúszol el az idővel.


Amikor pl van 30 perc szüneted, akkor szaladj ki a postára, boltba.

2019. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért jön ki ilyen rosszul az egész, mert a nappalnak a legtöbb részét a munkaidő teszi ki. Hánytól hányig dolgozol?

Én pl 9-5ig, tehát már fél 6 mire hazaérek, főzök eszek és már este is van. Lefekvés majd újra 9-re elkészülök, szóval a késő délutáni órákban lenne max 2-3 órám magamra, ami messze áll a 8tól azért...

Én azt tudom javasolni, hogy korábban kelj. Oszd be az időd úgy, hogy meglegyen a 8 óra alvás(esetleg +- amennyire neked van szükséged. Próbáld úgy igazitani ezeket az órákat, hogy munkahelyre menés előtt is legyen időd magadra. Pl kelj fel 7kor, akár korábban és ilyenkor edzz, reggelizz, tisztáljkodj, ezután indulj munkába. A napi sport megis lenne munka előtt. Aztán a munkaszünetre igazitsd az ebédet, ha tudod. Munkából hazaérve már csak vacsi, és 11-12ig még van időd másra is. Az olvasást pont lefekvés előtti időre ajánlom, akkor a legjobb az agynak.

Remélem tudtam picit segiteni :)

22n

2019. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!