Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy miért van...

Van ötletetek, hogy miért van ilyen a lányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este a mosásból pakoltam el a lányom ruháit, és a bugyijai, zoknijai között észre vettem valami furcsa dolgot. Jobban megnézve láttam, hogy egy símaszk. Kicsit ledöbentem és megijedtem, hogy miért van neki ilyenje? Titokban szerezhette, mert senkinek sem volt róla tudomása a családban. Nem szóltam neki, csak visszatettem, mitha meg sem tudtam volna. Azóta is ezen agyalok, hogy mire kellhet neki? Belekeveredett valami rosszba? Eddig semmi baj nem volt vele, sohasem csinált rosszat. Most 19 éves, gyakran járnak el a barátaival, barátnőivel. Esetleg lenne ötletetek, hogyan és mit lépjek erre? Nektem már volt hasonló esetetek?

2019. ápr. 13. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
53%

Vagy bankot akar rabolni vagy neten/webkamerában akarja titkolni a kilétét esetleg élőben is ez bejön neki.


Elmúlt 19 ha nem félsz attól, hogy bármilyen más illegális dolgot csinál akkor szex lesz a dologban ahhoz meg nincs túl sok közöd ha mesél akkor mesél ha nem akkor nem.

2019. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy sorozatgyilkos
2019. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
eddig még soha sem csinált rosszat, mindig is szófogadó volt.
2019. ápr. 13. 12:52
 4/55 A kérdező kommentje:
pontosabban mit értsek az alatt, hogy szexhez? van barátja, néha egymásnál alszanak, szerintem már szexelnek, de elfogadom. talán bejön neki ha rajta vagy a barátján símaszk van? hmmm...ilyenről még nem is hallottam :o
2019. ápr. 13. 13:07
 5/55 anonim ***** válasza:
#4 keress rá a témára, nem mondom, hogy általános de én pl. ismertem olyan nőt aki hordani is szerette meg a pasin is szívesen látta a maszkot :)
2019. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 nemaRendőrség ***** válasza:
92%

Nekem is van pár. Gokartozáshoz adják, hogy ne a bukósisakkal érintkezzek, el lehet hozni őket.


A titkolás nem ott kezdődik, hogy berakja a mosógépbe a ruhái közé

2019. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Nem a mosógépbe volt hanem a fiókjába találtam mikor a kimosott és már száraz ruhákat tettem be.
2019. ápr. 13. 14:26
 8/55 anonim ***** válasza:

Jobb esetben a szexhez lehet köze, rosszabban valami bűncselekményhez, de lehet csak gokartozni volt, vagy síelni...

Mosd ki a maszkot és hagyd a ruhaszárítón... Nézd, mit lép...

2019. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
se gokartozni se síelni nem szokott. miért mossam ki? csak észrevettem a fiókjában.
2019. ápr. 13. 14:44
 10/55 anonim ***** válasza:
Mert még nem láttad, tehát új, az új ruhát ki szokták mosni...
2019. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!