Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet együtt élni...

Hogyan lehet együtt élni olyan emberrel aki nem mos kezet ha hazamegy, nem veszi le a cipőjét és rámegy úgy az ágyára?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint tök normális dolog, hogy nem mos kezet az ember ha hazamegy, cipőjét sem veszi le csak akkor ha megy aludni fürdés előtt.


Szerintem az az első, hogy ha hazamegyünk levesszük a cipőt, majd azzal a lendülettel kezet mosunk, ruhát cserélnünk, majd utána is kezet mosunk és ezek megvalósítása után kezdünk bele egyéb tevékenységeinkbe.


Egyesek szerint én beteg vagyok mert így cselekszek, és kezeltetni akarnak, mert tiszta vagyok és higiénikus.


2019. ápr. 13. 14:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Én se öltözök át mert suli után rohadtul nincs kedvem semmihez. Kezet mosni csak wc után és evés előtt szoktam. A cipőmet meg azért nem veszem le mert a lakásba nem dohányzom és ha kimegyek akkor nem kell folyton felhúzni meg levenni.
2019. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok, mint te. De a családomban is mindenki ilyen.

Sokak szerint akkor kell cipőt levenni, ha sáros, mert hát az meglátszik a padlón. Pedig nem kell oda sár, hogy koszt bevigyél a házba.


A ruha cserélésbe meg sokan nem gondolnak bele szerintem. De pl. tegyük fel, leülsz egy parkban egy padra. Rengetegen szoktak úgy ülni a padon, hogy a támláján ülnek, és az ülőkéjén van a cipőjük. Szóval már ekkor koszos lesz a ruhád. Én irtózok attól, hogy így belefeküdjek az ágyba, vagy valami.


Az ilyen emberekkel nem tudsz mit kezdeni. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki csináljon amit akar, de az én házamban senki se járkáljon cipővel, se semmi. :D

2019. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

Beteg vagy, bizonyám. Egy kézmosás elég miután hazaértél, én attól sem állok fejre ha elmarad, mert szeretem, ha nem áll le az immunrendszerem munka híján.

Na de átöltözés után megint? Nem szoktad elégetni a ruháidat, nehogy lepotyogjanak a bacik róla, amíg a szennyeshez érsz velük?

Aprópó szennyes, vigyázz, mert kijönnek belőle, szerintem már tiszta baktériumtenyészet 3m2-es körzetben minden! Kezeltesd magad, öregem :D

2019. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek Kérdezővel. Mondjuk a második kézmosást már ki szoktam hagyni.

Be lehet gyűjteni ágyipoloska-petét is az utcai ruházattal - buszok plüss ülésén találtak már mintavételkor ilyet - (meg még ki tudja mit)... Azt hiszem, nem is szeretném tudni hogy még mit.

2019. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyennel sehogy. Beviszi a cipöjén a retket a hàzba biztos nem ö takarit. De a többi amit irtàl az is igénytelen szokàs. Ki ez am neked??
2019. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Okos dolog, ha az ember hazaér, leveszi a cipőt, kezet most és ruhaváltás előtt nem ül olyan helyre, ahol amúgy feküdni, aludni szokott.

Alapvető higiéniának hívják.


Sok hülye nem gondol bele, hogy a buszon, az utcán, akármerre a szaroshugyos csövesek, a csúnyán beteg (és fertőző) emberek után fogdosnak meg mindent, ülnek le oda, ahol előtte a fertő ült és aztán hazamennek, összejárnak, fogdosnak mindent majd csodálkoznak, hogy könnyen betegek. Nah vajon miért...


Nem eszek semmi vitamint és zöldséget, hiányzom is jó eséllyel van, ergo az immunrendszerem nem kéne, hogy a topon legyen. Viszont az alapvető higiéniát betartom. Én szoktam legutoljára megbetegedni járvány időszakban. Ja és nem vagyok takarítás meg tisztaság mániás. Nem félek a kosztól, de a csöves által terjesztett ki tudja mi mindentől viszont igen.

2019. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ja igen, és van külön papucsom amibe csak zoknival lépek bele, azzal udvarra is kimegyek , kvázi annyira beteg mégsem lehetek. Ámbár már pár éve észrevettem, hogy ha felnőtt filmet nézek és ha a szereplők cipőbe vannak és az ágyon tevékenykednek akkor arról gyorsan elkattintok. Utóbbi lehet beteges, mert egy egészséges ember erre pont nem figyelne mert nem épp abból a célból néz olyan tartalmú filmet.


Pszichológust vagy pszichiátert keressek, merül fel bennem a kérdés, de ha meggyógyít akkor lehet tömegközlekedés után nem mostok kezek és jön a kötőhártya gyulladás, ami anno kiváltotta ezt a kézmosásos dolgot, olvastam ,hogy valaki buszon kapta el, én meg nagyon félek a szembetegségektől.

2019. ápr. 13. 14:44
 8/30 anonim ***** válasza:
*hiányom.. Hülye telefon...
2019. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Ja, beteg vagy. Kertes házban lakom, állandóan járkálok ki-be, elmegyek a postára, boltokba, ide-oda, hányszor öltözzek át és vegyem fel-le a cipőt? Kimegyek a postaládához vagy kiviszem a szemetet akkor is? Kézmosás WC után meg kaja előtt. Neked szerintem egy fertőtlenítő helyiség kellene, mint a komolyabb laborokban, meg túlnyomás.
2019. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én eddig utcai ruhába itthon le sem ültem, érdekes dolgok ezek, anno pedig alsós koromba én egy koszfészek voltam, nem is fürödtem csak ha Anya érezte rajtam a bűzt, 12-13 éves koromba jött ez, és azóta is kitart. Amúgy 21 éves vagyok. És érdekesség, hogy kövér, ami még érdekesebb, hogy amikor koszos voltam még nem voltam kövér annyira, ami még furább, hogy a kövéreket az igénytelenséggel azonosítják.
2019. ápr. 13. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!