Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés nagyon vékonynak...

Milyen érzés nagyon vékonynak lenni?

Figyelt kérdés

Mármint, nőként.


A "nagyon vékony" alatt az egészéges, de genetikailag vékony testalkatot értem, nem megbántani akartam senkit.

Erre gondolok:

[link]

[link]


Valóban minden ruha jól áll? Vagy milyen könnyen találtok megfelelőt?

Tényleg bármit megehettek, nem fog meglátszani?

Szoktatok sportolni?


Súlyt és magasságot is írhat, aki szeretne?


-egy lány-


2019. ápr. 13. 15:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

"A fogyj le és próbáld ki" kommentek kíméljenek, más a genetikám, ilyen alakot nem tudok összehozni.

Nem vagyok túlsúlyos, csak más alkat.

2019. ápr. 13. 15:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ezeken a képeken be van húzva a hasuk, előnyös fényszögekkel dolgoznak és valóságban ennél azért nem sokkal, de vastagabbak. Ne dőlj be a beállított képeknek.


Ezt tisztázva, én is vékony vagyok, de nem ennyire. Átlagosan. Kapok csinos, vékony, sovány, kis termetű jelzőket rendszeresen.

170cm és 55-60 között ingadozik a súlyom, bmi szerint ideális és úgy is érzem.

De rohadtul nem találok magamnak nadrágot. Ami csípő-comb jó, az hosszban nem. Ami jó hossz, az vagy fel se jön, vagy úgy lóg, hogy már gáz. Szóval nem tudom...

Nem sportolok, és minden vackot összezabálok, mindenre tekintet nélkül.

A kedvencem meg az, hogy a környezetem hülyét kap amikor lehetetlenül kis helyekre mászom be gond nélkül, ők meg pislognak, mint hal a szatyorban, hogy ezt hogy xD. Ez a leghasznosabb része az alkatomnak. (amúgy is olyan a munkám, hogy sokszor van rá szükség)

2019. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

168 centi és 48-49 kiló vagyok. Imádok vékonynak lenni, 55 kilóról indultam. Nem ehetek akármennyit, önerőből fogytam le. Szoktam sportolni is.

Tény, hogy a hájam semmiből nem tud kilógni, mivelhogy nincs is, viszont hátrány, hogy mellem sem nagyon van. Megfelelő ruhát találni nehéz, mert a legtöbb nadrág eláll a derekamtól, hiszen anti-kövér vagyok. Ennek is csak örülni tudok.

2019. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam vékonynak lenni. Most picit híztam, így normál testalkatú vagyok.

Amikor 5kg-mal kevesebb voltam, jobban éreztem magam. Nem mondom, hogy bármit felvehettem, de teljesen lapos hassal könnyebb csinosan öltözni.

2019. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár évig voltam ilyen, napi (vagy két naponta) másfél órás edzés, akár késő este és nagyon szigorú étrend. Sajnos nem bírtam csak pár évig. :( Szánalmas. És K---RVA JÓ érzés volt. Bár a környezetem kiakadt folyamatosan megjegyzéseket tett rám, hogy hová fogyok (előtte persze az volt a bajuk, hogy van túlsúlyom).
2019. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72% Engem 60 kilósan simán lekövéreztek, onnan indult a mániám.. :/ Pedig nem voltam skinny fat. Furák az emberek.
2019. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy emellett az sem, hogy izom van e rajtad (ami nehezebb a zsírnál és kisebb helyen is elfér) továbbá nekem hosszú és vékony végtagjaim vannak, ami rájátszik a vékonyságra, na meg iszonyat lazák az ízületeim, tehát még hajlékony is vagyok, ami megint csak azt erősíti az emberekben, hogy pici és gyenge (tehát cuki) vagyok. Gyűlölöm is rendesen, mikor annak hívnak. Szerintem totál átlagos alkat vagyok, de pont annak nem szoktak nevezni.

Persze ha kicsinek hívnak vagy soványnak, akit az első szél fellök, nem szoktam összehúzni magam, és jaaaaj mit gondolnak rólam depibe süllyedni. Elküldöm őket röhögve a pcsába és felvilágosítom őket, hogy totál átlagos vagyok. (nem nekem van testkép zavarom, nekik)

2019. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Bár én férfi vagyok, de tudom milyen vékonynak lenni.

180 centihez 60 kg. Autószerelő vagyok, és olyan helyekre beférek, be tudok nyúlni ahová más nem. Ilyen szempontból nagyon előnyös a testalkatom. A nők nagy részének nem jön be, pont úgy mint a kövérek sem.


Bármennyit ehetek, tényleg nem látszódik. Decemberben majdnem végig szabadságon voltam, bent punnyadtam a házban nagyrészt, kajáltam, ettem a sütiket és semmi.


Nem sportolok semmit, mert nincs rá se időm se energiám 10-12 óra munka után.

2019. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
78%

Igazából semmi különös, mindig vékony voltam, nekem ez a természetes bár sokan csúfoltak miatta meg terjesztették hogy otthon nem kapok enni meg hogy evészavarom van.

Ruhát találni mostanság könnyű mert bemegyek akármelyik boltba és van 32-es, 34-es, XS-es...de régebben amikor kisvárosban laktam, szökőévente találtam valamit ami nem volt nagy. Farmer szinte esélytelen volt. Plusz a dekoltált cuccok se jók mert a köldökömig lóg a nyakuk. Enni jah, tudnék amúgy bármit, legalábbis hízási tekintetben, de van amit egyéb probléma miatt nem ehetek meg. Sportolni szoktam pici korom óta, balettoztam, utána atlétikát, utána jógát, táncoltam, futottam is egy időben, meg sokat biciklizek. 165 cm/45 kg

2019. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Genetikámból adódóan én is vékony testalkatú vagyok. Bármit megehettem/ehetek és ezt az egyet szeretem benne, mert imádok enni. Más szempontból pedig utálom. Mindig irigykedek,persze nem rosszból, a formásabb nőkre akiknek van szép cicijük, fenekük. Magas is vagyok, mellé nagyon pici cicivel, szóval magassarkút is alig tudok felvenni,mert a páromnál és a barátaimnál is nagyobb lennék.

Tavaly sportoltam, próbáltam izmot építeni, a fenekem elég szép lett. Mióta dolgozok nem sokat mozgok, pedig kéne és tervezek is. Most a húszaséveimben tudtam felszedni néhány kgt nagy nehezen, 176cm és 62 kg vagyok jelenleg.

Ruhák...hát legtöbb kb mintha vállfán állna, pláne kicsi cicivel😄

2019. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!