Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még csodabogarak?

Vannak még csodabogarak?

Figyelt kérdés

Szóval, ezt egy kicsit bővíteném, mert úgy érzem hogy ezzel elég kevés támpontot adtam a válaszhoz.

Één egy különc vagyok. Egy csodabogár, elvont ember.

Az lenne a kérdés, hogy, biztos vagyok hogy van még jópár ilyen ember, csak hol?

Gondolok itt közösségi oldalakra, vagy helyekre, ahova inkább ők járnak, vagy bármi ilyenre. Próbáltam keresni a neten ilyen csoportokat, de nem nagyon találtam, csak rockos meg metál embereket, akik elhiszem hogy elvontnak mondják magukat, de én most nem rájuk gondoltam.

Légyszi, ha furák vagytok, vagy ismeritek a nagy és csodálatos 'furák gyűjtőhelyét' ahova összegyűjtik az összes elvont embert, akkor szóljatok nekik, hogy engem itt hagytak. De nem kell külön teherszállító kocsit küldeni értem, elmegyek én egyedül is, csak mondják el hogy hova.

Öhm.. igen, szóljatok. Köszii



2019. ápr. 13. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért tartod magad csodabogárnak, írnál valami konkrétumot?
2019. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Én különc vagyok de szeretem a metál zenét is :D
2019. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy max az internet lehet az ilyen emberek gyűjtőhelye, én sem mozdulok ki sehova ha nem muszáj.
2019. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hmm.. nem is tudom, nehéz ezt így körülírni. Amikor azt hinnéd, hogy valami értelmeset mondok kijön a számon egy random szó. Meg a humorom nagyon fura még, mivel elég sokszor szoktam viccelődni, szinte minden helyzetből tudok valami vicceset kreálni, csak én ezt is olyan furán teszem.

Nem, bocsánat, ezt egyszerűen nem tudom leírni.

2019. ápr. 13. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg az olyan meme oldalakat hogy Nem vacol a skinchanger, Miért eszed kenyérrel a dinnyét te kretén, bvzirudi, anyad666
2019. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
A furák gyűjtőhelye itt van, nem kell tovább menned. Amúgy a teherszállító kocsis részen felvisítottam. XD Ugyanitt: ismerkednék, szóval ha van kedved, nyugodtan írj, kedves Kérdező. Ne félj, nem harapok. :D
2019. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
igen, én, de mivel különc vagyok nem járok sehova:D
2019. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak még csodabogarak, de gyűjtőhelyük nincs. Amit eddig leírtál, az alapján egyáltalán nem tűnsz különcnek, maximum számodra tűnhet úgy. Több tinilányt is láttam már, akik pont így fogalmaztak, ők is próbáltak sok helyzetet viccesre fordítani, páran még a random szavakat is bírták.

Szerintem próbálkozz tumblr-ön, ott úgyis mindenki "különleges".

2019. ápr. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jelen! :D 27 évesen anime függő, cosplayer, rock/metal jöhet, átkozottul komolytalan és le van tojva a külvilág véleménye, nem létezik számomra csak a saját kis univerzumom :P
2019. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg hozzlétre face-csoportot.

Definiáld pontosan,a különcséget,csodabogárságot. És aki megfele azt veddfel.

2019. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!