Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg léteznek...

Szerintetek tényleg léteznek kommentbotok bizonyos híroldalakon?

Figyelt kérdés
Több oldalon is találkoztam már erre utaló jelekkel, Disquis profilkokkal (pártállástól függetlenül). De legutóbb a 888-on találkoztam egy profillal, aki ugyanabból a 35 szóból álló oltásokat ír minden komment alá, sokszor értelmetlen sorrendben. Vagy ezek mögött ennyire alacsony értelmi szintű felhasználók állnak?

2019. ápr. 14. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz itt szét. Itt is rengeteg ostoba ember van, akiről nehéz elhinni, hogy valós emberek. De mindíg reagálnak, hol hosszabb, hol rövidebb válaszokban és eléggé értelmetlen zagyvaságokat írnak többnyire.

Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy vannak ilyenek, vagy hasonló megoldások, de az emberi tudatlanságot mindíg vedd számításba. Vannak olyan sötét emberek, akikhez képpest egy fekete lyuk atom villanás.

2019. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 444-en több van. Fél perce raknak ki valamit, de már 15 ugyan olyan uszító komment. Nem tudom mi értelme, hisz úgysem tesznek semmmit. Szabadon lophatnak
2019. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudják a politikusok a számítógépet bekapcsolni se... Ezek mind felbérelt huszárok, akik munka gyanánt nyomják a rizsát, pártállástól függetlenül, lopott ájfónról.


A hibák abból adódnak, hogy ezek általában 4 általánost se nagyon végeztek. Mégis csak jobban megéri a politikusoknak egy fél csirkefejet fizetni, mint rendes pénzt.


Ha belegondolsz, egy elsőéves informatikus tudna olyan botot írni, ami tud helyesen, magyarul írni.

2019. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy botok, ezeken az oldalakon ez az alapszínvonal :D
2019. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!