Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire beteges?

Szerintetek ez mennyire beteges?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha halálosan szerelmes lennék egy olyan fiúba, akit nem is ismerek. Még egy szót sem beszéltem vele soha. De amikor meglátom egyszerűen összeszűkül a gyomrom, a torkomban kezd dobogni a szívem és nem sokon múlik, hogy elbőgjem magam. Annyira fáj, hogy valószínűleg még csak a nevemet sem tudja. Pár napja folyamatosan ő jár a fejemben, iszonyatosan szenvedek, esténként sírok is, de el kell felejtenem, mert ebből úgysem lesz semmi. Hozzátenném, hogy nem az iskola szívtiprójáról van szó, hanem egy látszólag nagyon zárkózott, szintén magányos fiúról. Annyira szégyellem magam, amiért 18 évesen is (hiába vagyok még tini) ezen a szinten vagyok, hogy ismeretlenül belehabarodok valakibe és konkrétan megszűnik minden és mindenki rajta kívül. Tudom, ez az egész nagyon nem normális. De mégis mit csináljak, hogy tereljem el a gondolataimat róla?

2019. ápr. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ez normális. Én is szerelmes voltam már egy olyan lányba,akit nem is ismertem. Csak interneten.
2019. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem beteges. Ha valaki érdekel, akkor természetes, hogy gondolsz rá. Javaslom, hogy ismerd meg a személyiségét, így majd konkrèt képet kapsz majd róla.
2019. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy szerelem első látásra.

Ismerkedj meg vele, nincs semmi vesztenivalód. Hajrá! Ha esetleg visszautasít,vagy kiderül, hogy neki nem jössz be annyira, még az is sokkal jobb, mint ez a bizonytalanság. Gondolj bele, szerintem te is örülnél, ha egy kedves srác azt mondaná, hogy nagyon tetszel neki. Ki nem örül ennek? Persze ne legyél tolakodó vagy erőszakos, de egy szimpla ismerkedésben, beszélgetésben az égvilágon semmi rossz nincs.

2019. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Haha. Hány exem volt már így. "Jaj így úgy beléd szerettem stb" igyekeztem oda figyelni rájuk minden szertetet megadni nekeik de azért egy kis magánszférát is adtam nekik. Akkor mehetett el a barátnőivel és oda ahova akart. Mégis mindegyik lelépett a gazdag béjemwés csávókkal :D
2019. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, talán beszélnem kellene vele, de olyan nehéz...
2019. ápr. 15. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Még tini koromban nagyon tetszett az első csaj. Alig bírtam irni neki, mert szégyenlős voltam, de pár nap múlva végülis elküldtem neki! :) Mindig azon paráztam, hogy rosszul sülhet ki belőle... :D Örömmel fogadta, elkezdtünk beszélgetni, megismerkedni...

Szerintem próbáld ki, nem veszitesz semmit! :)

2019. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor megismersz, akkor azt fogod erezni, hogy feloldodtal.
2019. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!