Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg furcsa hogy olyan...

Tényleg furcsa hogy olyan embereknek is ajandekozok targyakat akiket abszolut nem kedvelek?

Figyelt kérdés

Munkahelyen

Ha van valamim ami nekem nem kell (cipo vagy barmi) akkor odaadom barkinek akinek haszna lehet belole

Akkor is ha epp nagyon nem birom az illetot

Nekem csak az szamit hogy a targyak hasznukat leljek

Ez furcsa?


2019. ápr. 15. 11:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Hogy ugy mondjam nem az emberszeretet vezerel,hanem hogy jo helyen legyenek a cuccok

Pl vettem egy edesitot ami nekem nagyon nem jott be es odaadtam egy cukorbeteg kolleganomnek akit ki nem alhatok

2019. ápr. 15. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem fura. Szerintem is jobb, ha valaki használja, mintha kidobod.
2019. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De megkaptam mar h kepmutato vagyok meg mit “kedveskedek” vkivel ha nem kedvelem

De nekem ezeknek semmi koze a kedveskedeshez

2019. ápr. 15. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Te aztán elég kreatívan oldod meg a lomtalanítást, minden kacatot lepasszolsz számodra ismeretlen embereknek, aztán csodálkozol hogy furcsán néznek rád.
2019. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az hogy szamomra nem hasznos holmi az nem egyenlo azzal,hogy lom
2019. ápr. 15. 12:28
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg szo sem volt arrol hogy ismeretlennek

Na mindegy

2019. ápr. 15. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Szerintem sincs ennek köze feltétlenül a kedvességhez, kedveléshez. Én is inkább ilyen gyakorlatiasan gondolkodom, hogy inkább használja valaki, minthogy kidobjam. És nem érdekel, hogy a barátom használja, vagy Micike a szomszéd irodából, stb. Örülök annak, hogy valakinek szüksége van rá és nem lesz felesleges szemét.
2019. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kedveled,bizonyára gonosz veled.

Más oka nem lehet.

"Ne adj tisztességet a gonosznak".

Vagy ha csak úgy szimplán nem kedveled,akkor igazuk van,tényleg fura lehet nekik,ha kozben meg "kedveskedsz".

Add inkább,olyannak,akit kedvelsz,mert igy tényleg fura leszel a szemükben.

De tudom miről írsz,én is hasonlóan gondolkodom tárgyakról.

Ha megis ajándékozni akarsz,akkor előbb rendezd le magadban,hogy szeretettel tudjad tenni.

2019. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eldönteném, hogy most akkor szimpi, vagy nem szimpi az az adott személy? Ha nem szimpi, akkor tuti nem adnék neki semmit, inkább egy szeretetszolgálatnak adnám.

Ez kicsit olyan, mintha megalkuvás lenne, mert nem merek a másikkal konfrontálódni, így legalább ha adok neki valamit, akkor békén hagyjuk egymást. Szóval ez nem feltétlen jó.

2019. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!