Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Tényleg furcsa hogy olyan embereknek is ajandekozok targyakat akiket abszolut nem kedvelek?

Munkahelyen

Ha van valamim ami nekem nem kell (cipo vagy barmi) akkor odaadom barkinek akinek haszna lehet belole

Akkor is ha epp nagyon nem birom az illetot

Nekem csak az szamit hogy a targyak hasznukat leljek

Ez furcsa?

ápr. 15. 11:24  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hogy ugy mondjam nem az emberszeretet vezerel,hanem hogy jo helyen legyenek a cuccok

Pl vettem egy edesitot ami nekem nagyon nem jott be es odaadtam egy cukorbeteg kolleganomnek akit ki nem alhatok

# 1/9Időpont ápr. 15. 11:27 Privát üzenet
Nem fura. Szerintem is jobb, ha valaki használja, mintha kidobod.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 15. 11:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De megkaptam mar h kepmutato vagyok meg mit “kedveskedek” vkivel ha nem kedvelem

De nekem ezeknek semmi koze a kedveskedeshez

# 3/9Időpont ápr. 15. 11:51 Privát üzenet
Te aztán elég kreatívan oldod meg a lomtalanítást, minden kacatot lepasszolsz számodra ismeretlen embereknek, aztán csodálkozol hogy furcsán néznek rád.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 15. 12:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az hogy szamomra nem hasznos holmi az nem egyenlo azzal,hogy lom

# 5/9Időpont ápr. 15. 12:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg szo sem volt arrol hogy ismeretlennek

Na mindegy

# 6/9Időpont ápr. 15. 12:28 Privát üzenet
Én megértelek. Szerintem sincs ennek köze feltétlenül a kedvességhez, kedveléshez. Én is inkább ilyen gyakorlatiasan gondolkodom, hogy inkább használja valaki, minthogy kidobjam. És nem érdekel, hogy a barátom használja, vagy Micike a szomszéd irodából, stb. Örülök annak, hogy valakinek szüksége van rá és nem lesz felesleges szemét.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 15. 12:32 Privát üzenet

Ha nem kedveled,bizonyára gonosz veled.

Más oka nem lehet.

"Ne adj tisztességet a gonosznak".

Vagy ha csak úgy szimplán nem kedveled,akkor igazuk van,tényleg fura lehet nekik,ha kozben meg "kedveskedsz".

Add inkább,olyannak,akit kedvelsz,mert igy tényleg fura leszel a szemükben.

De tudom miről írsz,én is hasonlóan gondolkodom tárgyakról.

Ha megis ajándékozni akarsz,akkor előbb rendezd le magadban,hogy szeretettel tudjad tenni.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 15. 14:23 Privát üzenet

Én eldönteném, hogy most akkor szimpi, vagy nem szimpi az az adott személy? Ha nem szimpi, akkor tuti nem adnék neki semmit, inkább egy szeretetszolgálatnak adnám.

Ez kicsit olyan, mintha megalkuvás lenne, mert nem merek a másikkal konfrontálódni, így legalább ha adok neki valamit, akkor békén hagyjuk egymást. Szóval ez nem feltétlen jó.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont ápr. 15. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak még csodabogarak?
A nyelvem miert hideg és meleg?
Másnak is kialakult az étkezéssel kapcsolatban valamilyen furcsa szokás?
A magyar emberek és a furcsa tulajdonságaik?
Mik azok a furcsa, apró jelek, mikor két ember vonzódik egymáshoz, de mindkettő titkolja?
Férfiként van egy furcsa tulajdonságom. Van még ilyen férfi?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!