Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is kínosan érezte volna...

Más is kínosan érezte volna magát?

Figyelt kérdés

Egyetemi gyakorlaton voltam, meg vagyok fázva, csak, hát persze, előfordul, hogy akaratlanul is szipogni kezdek, és minden igyekezetem ellenére hangosan fújom ki az orromat. Erre mindenki olyan furán, megvetően néz rám...

Meg is kérdezték, hogy kolléganő csak nem meg van fázva?!



2019. ápr. 15. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

nem biztos, hogy megvetően néztek rád, csak vannak ilyen birka emberek, akik mindenre felkapják a fejüket és még bámulnak is, én is utálom

azt meg még jobban utálom, mikor egy mindennapi problémára hívják fel a figyelmet, mintha nem fázhatna meg bárki basszus, nem akkora nagy szám

nekem is kínos szokott lenni, amikor vmi ilyesmi miatt bámulnak, nem értem minek foglalkoznak ilyen dolgokkal

L

2019. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

én is kínosan éreztem volna magam, ha mindenki engem nézett volna :D

pedig egy tök természetes dolog, nem kéne annak lennie :D

2019. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem érdekel mások véleménye. Orrot fújni halkan nem is lehet. Még akkor sem, ha nem beteg az ember... pláne ha beteg!
2019. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Fuu nekem is az agyamra mennek azok az emberek, akik mindenre felkapjak a fejuket es megbamulnak. Es ezekbol egyre tobb van, fokent a 40 feletti korosztaly. Buszon a kezembe veszem a telefont es mar rogton 3 par tekintet szegezodik felem, hogy mit csinalok.


F/24

2019. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es: Áhh buszon ki sem merem lassan fújni az orrom, úgy néznek rám, mint egy leprásra. :D
2019. ápr. 15. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja, eddig azt hittem nekem van uldozesi maniam, de nem. Ez masokat is idegesit, amint latom.
2019. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Soha a büdös életben nem tudtam halkan orrot fújni nő létemre, de tudod mit? Nem is lehet. Ha azt akarod, hogy hatásos legyen az az orrfújás, akkor az bizony hangos lesz, mert az a kis psszpssz kb lóf-szt nem ér.

Mára már pont letojom, hogy én vagyok az egyik leghangosabb trombitás. Bárhol, ha muszáj, kifújom az orrom és oda se nézek, épp ki bámul és ki nem, folytatom a dolgom, mintha mi se történt volna. Mert úgy őszintén. Mi a fenét adjak vadidegenek véleményére? Vagy a kollégákéra, akikkel esetleg még beszélőviszonyban is alig vagyok? Nope. Pont lefosom. Akiknek meg esetleg adnék a véleményére, azokat meg pont nem érdekli. Ennyire rém egyszerű, nem kell ezt túlaggódni.

2019. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert egyetemre azért mennek, hogy figyeljenek, nem a haldoklásodat akarják hallgatni.
2019. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy nátha miatt még nem dől ágynak az ember, pláne haldoklásnak nem nevezném :D

Nem kell kellemetlennek lennie, ez inkább arra nézve az, aki megkehyzést tesz, bagy bámul. Ha náthás vagy, ki kell fujni az orrodat, vagy lesz egy jó nagy arcüreggyulladásod (én is ilyen voltam, mint a kérdező, aztán így jártam, azóta nem érdekel, ki mit szól - pláne buszon, akivel kb 1x találkozok életemben).

2019. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem mások előtt fújni az orrom ha beteg vagyok. Olyan zavarbaejtő ahogy hallatszik ahogy kirobban a takony az orromból.. (ha nagyon meg vagyok fázva mindig ilxennha fújom:'D)

Mindenesetre engem is biztos zavart volna a helyzet.

2019. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!