Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar ha egy...

Csak engem zavar ha egy lány/nő csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok konzervatív, de az olyan mocskos szöveg, amit a legtöbb nő/lány használ, az csak keveseknek áll jól közülük. Sokszor férfiaknál is idegesít a jelenség. Amikor már minden második szó trágár. Velem van a baj?

2019. ápr. 15. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi a különbség a férfi és a női csúnya beszéd között? Ugyanaz..
2019. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, férfinál is. Olyan suttyó szokás.
2019. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Ma már természetes dolog, ugyanaz a kettő, holott ez nem volt mindig így. Tini koromban például az iskolában ha a fiúk káromkodtak senki nem szólt érte, de ha egy lány, akkor azért szólt a tanár, hogy "kislányom ne erőltesd, nem áll jól". A fiuknál olyan természetesnek veszik. Amúgy én is szoktam, de megvan a helye meg az ideje is szerintem.
2019. ápr. 15. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Valóban ugyan annyi jogunk van, mint férfitársainknak. Vannak erősebb temperamentumú emberekek, akik így vezetik le. Én például bevallom, sokszor egy kocsist megszégyenítően káromkodom, de csak bizonyos helyzetekben. Ha ez zavar valakit, nem kell se megismernie, se beszélgetnie velem. Én sem szeretek káromkodni, mégis, ez egy emberi tulajdonság és a legtöbben csinálják.
2019. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Pasiknak persze mindent lehet, azok akármikor káromkodhatnak. f.
2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
PF* akart lenni a vége... Előző vagyok
2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Nekem tetszik ha tragarul beszel 1lany,de kizárolag ha kiba...ott jól néz ki!

Imadnam

2019. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak téged zavar, sokakat másokat is.

Ha valaki rendszeresen nagyon csúnyán káromkodik, beszél, az sokat mutat a személyiségéből. Volt egy nagyon jó barátnőm, nagyon csúnyán beszélt mindig, zavart is. de mivel idősebb voltam nála, elfogadtam olyannak amilyen, a beszédjével együtt - de ez csak két lány barátsága, nem párkapcsolat. Páromnak soha nem tudtam volna olyat elképzelni aki számomra zavaróan csúnyán beszél, hiszen akkor sem a gondolkodás, sem a megnyilvánulásai, viselkedése nem lesz számomra elfogadható. Hogyan tudnék vele egy társaságban megjelenni ha számomra szégyenteljes ahogyan beszél?

nem lesz attól rossz ember vagy nem fogom lenézni, csak éppen én nem ilyen párt akartam magamnak. Kerestem olyat, aki nem beszél csúnyán és ennyi.

2019. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Elég szomorú, hogy a férfiakat olyan agyatlan, állatias csőcseléknek gondolod, akiknek jobban el lehet nézni az ilyesmit, hiszen nem értek el a fejlődés azon szintjére, hogy el lehessen tőlük várni a civilizált beszédet.

Persze nyugodtan érzheted magad rosszul, ha valaki neked nem megfelelő stílusban beszél, de elég visszásnak tartom, hogy csak a nőkre vagy képes emberként nézni, a férfiakra meg csak neveletlen barbárokként.

2019. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Igen,zavaró.Egy nő ne használjon szitokszavakat.
2019. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!