Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem találják meg egymást...

Miért nem találják meg egymást akkor?

Figyelt kérdés

Azok a nők akik szerint "minden pasi disznó" és azok a férfiak akik szerint (hogy a klasszikust idézzem) "minden nő egy telibszott betyár k/va" miért nem találnak egymásra?


Miért mindig a rossz embereket vonzzák magukhoz?

Rengeteg csalódott ember mászkál a világon akik kiábrándultak a másik nemből :(


2019. ápr. 15. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Na most az a helyzet,hogy vannak a rendes lányok és rendes fiuk.Vannak a semmiházi lányok és semmiházi fiuk.

Ha egy rendes lány összejön egy köcs*g pasival,a csávó átveri,csajszból ribi lessz a keserűségtől.

Ha egy ri**nc összejön egy rendes fiuval,a csajszi átveri,csávókám elszomorodik,összetörik p*cs lessz belőle e miatt.Ez a körforgás.

Na most egy rendes fiu es rendes lány összejönnek akkor minden oké,de számitásba kell venni,hogy változnak.

Ha két ba**om mámint a ribi meg a kö**ög összejönnek,vagy végig játszanak egymással,átverik egymás fejét és panaszkodnak vagy megtörténik a csoda és rendesek lesznek,mint irtam változunk.

Szóval kb ez így megy.Na most,leginkább azok panaszkodnak aki a ro**dékok közé tartoznak,vagy csúnyán át lettek verve.Persze vannak akik szimplán buták

2019. ápr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlón már én is gondolkodtam. Sokan azt mondják, hogy mindenkinek megvan a párja - kb. mint a mágnes? -, de akkor miéer nem találunk egymásra? Ez most minden típusú személyre vonatkozik, akár jó, akár rossz.
2019. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!