Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért elhízottak a 40+-os nők...

Miért elhízottak a 40+-os nők háromnegyede?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a ferfiaknal ez az arany lehet, hogy megdurvabb, de engem fokent a nok irritalnak. Setalok a belvarosban, es mindenhol elhizott, elhanyagolt, depresszios kepukbol bamulo 40+-os noket latok. Miert nem tudnak magukra adni egy kicsit?

2019. ápr. 16. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Férfiak közül már a 20+ elhízott általában. Az okok valószínűleg ugyanazok. Egyelőre még mindig a nőknél jobb a helyzet.
2019. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, de jó, hogy nem nekem kellett kiírnom ezt a kérdést. Kisportolt férfiként nem találok társat, mert nem bálnát szeretnék, hanem egy csinos nőt.
2019. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

3-4 csok-hiteles gyerek után mit vársz?

Orbán, disznót csinál az asszonyainkból. Meg kell állítanunk!

2019. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Gyerek után könnyebb elhízni, idősebb korban a nők könnyebben elhíznak, megjelennek az izülei problémák, nehezebb sportolni.

De amúgy miért irritál ez téged? Léteznek, ez van, a te életedet nem befolyásolják, csak mennek az utcán. Örülj hogy te nem ilyen vagy.

2019. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Én is ezért nem találok társat. Egy régi kérdésemnél nekem is estek ez miatt páran.

Fiatalon még sokkal aktívabbak voltak, dolgoztak, mozogtak, ezért nem is voltak elhízva, aztán férjhez mentek, jöttek a gyerekek, otthon voltak 3 évig GYES-en, és éjjel-nappal zabáltak, aztán a második gyerekkel is, aztán úgy érezték, hogy ők ezzel elvégezték a feladatukat, teljesítették a küldetésüket, férjük elfogadja így őket, ők már nem fognak koplalni és sportolni, nem akarnak megfelelni, nem akarnak már tetszeni senkinek.

2019. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Elég gáz, hogy irritál, olyan furcsák az ilyen emberek.
2019. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Én mint nő nem értem miért kötelező elhízni gyerek mellett...

Otthon is lehet tornázni sőt gyerekkel is

Még terhességalatz is van kismama torna érdemes ilyente elspórolni.

2019. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

"elhizott, elhanyagolt, depresszios kepukbol bamulo 40+-os noket latok": gondolom mert nem annyira jó a párkapcsolatuk, vagy túl vannak 1-2 váláson, esetleg még a gyerekkel sem tud mit kezdeni, a munkája sem az az "álommeló".

Az emberek nagytöbbsége csendes kétségbeesésben éli le az életét.

2019. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Várjàl màr a 20-n èvesek is mint egy tehèn,disznó.

Eszik a sok undorìtò kaját,szànalmas.

Èn 32 èves fèrfikènt ha szingli lennèk bajba lennèk mert kisportolt fèrfi vagyok,egzisztenciàval,kevès a csinos nő sajnos.

Igènytelenek egyszerűen,öltözködni se tudnak.

2019. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaa szóval az egy dolog hogy a ferfiak is, a teremtes koronái mindenhogy tokeletesek. Szanalmasak vagytok. Akkor jojjetek ossze bomba novel. Ja hogy nem neztek ki eleg jol? Az cumi, mert ugye tipikusan fullos nőkre buktok, de ti magatok meg hogy neztek ki. Persze egy no 40 folott legyen haziasszony, meg legyen rend es tisztasag meg vadmacska az agyban, meg tutujgassa a gyerekeket, persze 10 perce sincs magara otthon ha olyan férje van aki a fotel elott ul, meg eljar a haverjaival mig a feleseg otthon a gyerekekkel. Es persze ne legyen depis. Szanalmasak vagytok.
2019. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!