Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha nem akarok szerelmes lenni? Normális a hozzáállásom a szerelemhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én mindigis egy olyan ember voltam, aki jól elvan egyedül, de szoktam társaságba lenni, vannak barátaim. Viszont egy dologban különbözök a többségtől. Nem volt, és nem is szeretnék soha párkapcsolatot. Nem tudom milyen érzés szerelmesnek lenni. Szexuálisan emberekhez konkrétan nem is vonzódom egyik nemhez sem, jobban élvezem a saját kezi maszturbációt. Nem szeretnék gyereket, se családot, idősebb éveimben egyedül szeretnék lenni a saját házamban. Amíg mások egy "csapásnak" élnék meg ezeket a tulajdonságokat, addig én örülök annak, hogy ilyen vagyok. Nem kellesz soha alkalmazkodnom senkihez, nem kell másoknak sem alkalmaskodnia hozzám, ha lenne gyerekem, akkor nem ilyen apja lenne, mint én (a negatív tulajdonságaimra gondolok, ilyenekre pl: hamar ideges leszek, káromkodok, rendmániás, makacs és pesszimista vagyok).Egyedül is boldog tudok lenni, a hobbimnak, és magamnak élem az életemet, nem másoknak, hiszen ezzel sem a saját, sem más életét nem rontom el. Normális a hozzáállásom?

18/f (nem vagyok szűz)



2019. ápr. 17. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én is így álltam volna hozzá. :)

Most az egykor boldog kapcsolatom lassan megy tönkre és irgalmatlanul fáj. Már a semmiből is veszekedés van. Nehéz elhinni, hogy ezek lettünk azokból, akik elkezdték egymást szeretve, tisztelve. Éppen ezért nem bírunk véget vetni neki, mert egyikünk sem képes elengedni a reményt, amit a sok szép emlék táplál.

Ha egyszer kikeveredek ebből, az életben nem pazarlok több energiát és időt az ilyen múlandó boldogságra, helyette a tanulással és a karrieremmel foglalkozom.

2019. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél előbb ismerkedj meg 1 lánnyal mert késöb majd jól ki használnak.Mert nincs tapasztalattod velük a szerelem sokan nem voltak azok.De az agyban olyan folyamatok menek végbe mint 1 drogosnál nem lehet irányítani.
2019. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!