Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért akarnak...

A férfiak miért akarnak ennyire elsők lenni szexualitásban?

Figyelt kérdés

Miért visszatérő elem férfi neműeknél, hogy frusztrációt okoz ha partnerüknek voltak korábbi tapasztalatai, ne adj isten több is?

Rendes lelki, pszichológiai vonzatra gondolok, nem pedig mert a férfiak ilyenek és kész.



2019. ápr. 17. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a szex...Ez van a felnőtt párkapcsolatok kategóriában.
2019. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Sokan nem szeretnek sokadikak lenni, de az értelmesebb férfiakat nem zavarja, hogy a nőnek volt már előtte partnere, elvégre nem olyan nehéz felfogni, hogy ő is emberből van, vannak igényei, van saját élete és úgy ámblokk a kapcsolat előtt is létezett, mint nő.
2019. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Na mert nekem nőként olyan nagyon jó érzés, hogy barátom már ezer nőt megfektetett. :D Tudom hogy azért van velem és nem mással mert engem szeret, de azért mindig eszembe jut ha valamit elbénáskodok szex terén, hogy biztos volt olyan csaja aki jobb volt ebben meg abban mint én. :D De ezt el kell fogadni, férfinak és nőnek is, amire csak az idő nyújt vigaszt.
2019. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hmm.

Azt hiszem a képtelen képregény ve mondta egy karakter azert van ez mert minden férfi marco polo akar lenni.


Úgy tudom elképzelni, hogy ez valamiféle önbecsülésssel kapcsolatos dolog lehet, es nem kedvez az énképüknek ha tartalmasabban megélt dolgai vannak partnerenek, és jöhet egy olyan gondolat is mit említettél, hogy a teljesítménybeli kérdés, hogy valakivel korábban jobb volt, hosszabb izgatóbb, izgalmasabb bármi. Kevesebbnek kezdik el érezni magukat. Az nem megoldás hogy kizárja, mi lehet egy ilyen szituációban tanács?

2019. ápr. 17. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért, amiért szívesebben vezetsz egy szalonból kihozott új kocsit, mint egy 10. tulajos széthajtott szakadt renault-t.


"de az értelmesebb férfiakat nem zavarja, hogy a nőnek volt már előtte partnere, elvégre nem olyan nehéz felfogni, hogy ő is emberből van, vannak igényei, van saját élete és úgy ámblokk"


Szerintem az értelmesebb férfiak ott kezdődnek, hogy le tudják írni helyesen, hogy "ámblokk". :)

2019. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Kinek kell egy leamortizált, szétb..szott és emiatt kiégett nő?

Ha már több palival volt dolga, akk valami van a háttérben. Az ilyen telerakott,kiégett hölgyeményektől mentsen meg az isten.

2019. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából én el fogadom, szerintem nincs ezzel semmi baj.

21F

2019. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Csak a saját véleményemet tudom elmondani. A szex egy nagyon intim dolog két ember között. Ha valaki csak sportból van együtt valakivel, vagy mert unatkozik, az nekem közönséges és nem szerettem volna ilyen feleséget magamnak. Nagyon sok lány barátom volt az egyetemen, akik azt mondták, hogy az Igazi előtt szórakoznak azokkal az útjukba kerülő vonzó pasikkal, akikkel összejönnek egy barátság extrákkal kapcsolatra. Nem ítélem el az ilyet, csak nem szimpatikus ez a hozzáállás.

Én férfiként sem vágytam a felszínes kalandokra.

Egyszer egy idős ismerősöm azt mondta, hogy nem akart szűz nőt feleségül venni, mert nem érdekelte olyan nő, aki más férfinak nem kellett. Ezt elég nagy butaságnak tartottam, mert az én feleségem kellett volna sok férfinak, de nem akart csak azért "túlesni" rajta, mert a barátnői már rég a sokadik pasijukat fogyasztották.

Lényeg, hogy semmi baj azzal, ha nem én vagyok az első a párom életében, ha már volt neki komolyabb kapcsolata. Csak ne legyen olyan, akinek a szex sportnak számít.

2019. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsők? A mai világban? Nem ez a trendi...

Hát nem tudom, de szerintem aki első, az egyben el is fogadja a társát, és nem katymatol utána tovább még legalább 4 másik nővel...

2019. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, milyen világot élünk, annak is volt egy első ember az életében, aki azóta rengeteg partnert elfogyasztott. Ez logikus.
2019. ápr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!