Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csendes, visszahúzódó...

Egy csendes, visszahúzódó embert hogyan lehet megközelíteni?

Figyelt kérdés
Személyesen vagy inkább interneten kellene felvenni vele a kapcsolatot?

2019. ápr. 17. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Türelemmel
2019. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én türelmes lennék vele, azzal nem lenne gond. Szintén zárkózottként tudom milyen nehéz ez. De egyelőre a kezdő lépésig el kellene jutnom vele, mert még egy szót sem beszéltem vele soha.
2019. ápr. 17. 18:56
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltél vele soha honnan tudod,hogy csendes és visszahuzódó ember?


Ha személyesen tudsz vele találkozni,inkább az lenne a nyerõ mert jobban meg tudod ismerni a személyiségét.

2019. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Látszik rajta. Gyakran látom és mindig egyedül van. Egyébként igen, igazad van. Meg kellene próbálnom beszélni vele élőben, lehetőleg a szünet után. (Egy iskolába járunk.)
2019. ápr. 17. 19:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Interneten
2019. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5-ös, ha őszinte akarok lenni, én is a netes verziót tartom az egyetlen lehetőségnek. Napközben a suliban kb. lehetetlen lenne elcsípni a srácot. Ahhoz nagyon taktikáznom kellene. Addig menne, hogy bejelölöm Facebookon (ha egyáltalán visszaigazol), de első körben mit írhatnék neki? Lehet azt sem tudná ki vagyok, honnan ismerjük egymást. Nem hiszem, hogy ő is szokott figyelni engem.
2019. ápr. 17. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Bejelölöd, megvárod visszaigazol e, aztán elkezded szivecskézni vagy kommentelsz a megosztásai alá hátha veszi a lapot.
2019. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet a neten verzió is, de szerintem menj oda hozzá suli után csípd el mikor megy haza felé, kérdezd meg tőle mennyi az idő? tudna esetleg egy zsebkendőt adni? közben mosolyogj rá és kérdezd meg tőle hogy nem e lenne egyik nap el menni, ide vagy oda? esetleg be kapni valamit? stb..

Sok sikert, aki akar valamit az tesz érte, próbáld meg már holnap,remélem veszi a lapot ha esetleg nem, várj 1 hetet és próbálkoz újra hátha sikerül, vess be mindent :-D

2019. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Köszönöm a tippjeidet! Hát holnap "sajnos" már nincs suli, viszont akkor jövő héten majd igyekszem szemfüles lenni. Nem tudom neki hogyan vannak órái, így lehet majd pont elkerüljük egymást, de majd valamelyik nap csak összejön, legalábbis bízom benne.
2019. ápr. 17. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:

Szívesen :-)

Hány évesek vagytok egyébként?

Biztos vagyok benne hogy össze fog jönni, légy szemfüles és bátor :-)

2019. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!