Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek személyesen Borderlin...

Ismertek személyesen Borderline személyiségzavaros embert? Szeretitek az illetőt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem.
2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kedvelem, de néha nagyon nehéz vele. Persze nem tehet róla.
2019. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és kedvelem, bár néha érdekes huzasai vannak.
2019. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ismerkedek egyel. Hamarosan találkozunk. Nem hiszem, hogy nagyon az agyamra fog menni, birka türelmű vagyok.
2019. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, már nem szeretem, igazából nem is beszélünk. Nekem túl szélsőséges volt a barátsága.
2019. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem olyat, aki bár nem volt diagnosztizálva (az istenért se volt hajlandó pszichiáterhez fordulni), 99%-ig biztos vagyok a személyiségzavarában. Szerettem, jobban, mint mikor szimplán csak kedvelek valakit, de a legjobb barátnőm (akivel járt) azt mondta neki, hogy közelebb állok hozzá, mint ő, és ezt nem volt képes feldolgozni, ezért mindkettőnk életéből kilépett. Ennek ellenére a mai napig aggódok érte kicsit.
2019. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nagyon sokban függ attól, hogy mennyire súlyos a személyiségzavara és attól, hogy úrrá akar-e lenni a betegségén. Én az vagyok, de nagyon sokat változtam és alakultam, mert elgogadtam, hogy beteg vagyok. Ha a borderlineos rábízza magát egy egészséges ember véleményére és hajlandó azt minden esetben elfogadni, amikor az egészséges fél rászól, hogy betegen gondolkodik, akkor évek alatt változás érhető el és szerethető lesz a borderlineos.

A borderlineos betegnek meg kell tanulni kilépni az önzéséből és meg kell tanulnia szeretni. Mert nem tud.

Ha minderre nincs hajlandóság, messze kerüld el, mert meg gog őrjíteni a hullámvasutaival.

2019. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Kettőt ismertem, közelről. Miután megszerezték az ember szeretetét és ragaszkodását, elkezdik kínozni a másikat. És elvárják, hogy tűrd, hogy kínoz, sérteget, aláz, és ha engeded, még jobban aláz. Abszolút nem érdekli őket, hogy mit érez a másik. Semmi empátia. Ugyanakkor nagyon intelligensek, ami arra "jó", hogy pontosan célbataláljanak a gyötréseikkel.
2019. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!